fbpx
close
Paieška

Pilateso metodo taikymas kineziterapijoje. Nr.30972

Pilateso metodo taikymas kineziterapijoje. Nr.30972

Susipažindami su unikaliu Pilates metodu, sveikatos specialistai gebės taikyti Pilates pratimus ne tik reabilitacijoje pėdos, kelio, nugaros, pečių, kaklo skausmui mažinti, bet ir sveikatos prevencijai, kaip palaikomąją, atstatomąją priemonę. Sveikatos specialistai įtraukdami į savo praktikas  Pilates metodą, pasieks efektyvių rezultatų gydant traumas, sprendžiant juosmeninės kūno dalies, kaklo problemas, taikant kaip prevenciją sveikatingume, gerindami sąnarių mobilumą, paslankumą, stiprindami giliuosius raumenis. Baigę mokymų kursą, dalyviai, turės supratimą ne tik apie Pilates metodo taikymą, bet ir apie raumenų grandines, miofascialinius ryšius ir jų sąsajas, kurios įtakoja daugelį procesų mūsų organizme. 

Programa skirta kineziterapeutams, sveikatos specialistams, treneriams, norintiems dirbti sveikatinimo veikloje bei reabilitacijoje. Dalyviai gali dalyvauti visoje programoje arba pasirinkti vieną iš norimų modulių.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Programos struktūra:

1. Modulis. Pilates kursas pradedantiesiems, 48 akad. val. Kursą sudaro 3 praktiniai seminarai:

Kursas ,,Pilates Mat” (registruotis)

2. Modulis ,,Polestar” Pilates principai, 24 akad. val.

Judėjimo principai Polestar Pilates (registruotis)

3. Modulis. ,,Polestar” Pilates kursas pažengusiems, 48 akad. val.

Pilates Polestar MAT I , MAT II, MAT III (registruotis)

4. Modulis. Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių, 16 akad. val. Kursą sudaro 2 seminarai.

Informacija ruošiama

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.