fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

Pasvalietė norėjo pabėgti iš mokymų, o dabar renka pilnas grupes

Sėkmė nesimėto gatvėje, reikia dirbti ir tikėti savimi. Dalinsimės mūsų studentų sėkmės istorijomis, kurios, tikime, labiau nei , bet kas padrąsins nedrįstančius, abejojančius ar tiesiog nerandančius įkvėpimo.
„Prieš du metus nusipirkau abonementą į sporto klubą ir pradėjau sportuoti, tačiau nereguliariai. Iki tol jokio sporto nebuvo, gal pakabėdavau kaip dešrelė ant skersinio… ir tiek. Tuomet būdamas 40 -ies svėriau vos 64 kg. būdamas 175 cm ūgio. Prieš beveik metus pamatęs Facebooke organizuojamų trenerių kursų reklamą, pagalvojau – kodėl ne? Tada svarsčiau, jeigu netapsiu treneriu, tai bent išmoksiu teisingos sporto metodikos. Pirmuose seminaruose jaučiausi visišku neišmanėliu, tai buvo nauja informacija mano smegenims. Tačiau dėka dėstytojų Dainius Barzinskas Pro Trainer, Svetlanos Pugačiovos, mūsų olimpinės rinktinės gydytojo Daliaus Barkausko, o taip pat Aeromix European Fitness School įkūrėjų Natalija Bedulskaja ir Renata Leganovič, kurie dalinosi teorinėmis ir praktinėmis žiniomis ne tik iš vadovėlių, bet ir iš savo sportinės patirties, pradėjau tobulėti. Seminarų metu mokėmės fiziologijos, anatomijos, biomechanikos, psichologijos, daug sužinojau apie mitybos ypatumus, buvo daug praktikos treniruoklių salėje. Praėjusių metų vasarą gavau asmeninio trenerio licenciją, žinoma iki tokių žmonių kaip Marius Blaževičius ar Dainius Barzinskas Pro Trainer man dar labai toli. Bet aš stengiuosi, tobulėju ir tikiu, jog tai tik laiko klausimas, kada būsiu ASMENINIS TRENERIS ne kabutėse, nes tai ateina su laiku ir patirtimi. Per tuos pusę metų buvo nemažai žmonių, kurie manimi jau pasitikėjo kaip treneriu ir pasiekė tikrai gerų rezultatų. Linkiu visiems siekti savo tikslų ir tobulėti, neplaukti pasroviui ir nebūti pilka mase. Kiekvienas iš Jūsų esate verti vadintis geriausiais, bet tam reikia įdėti darbo ir pastangų. To ir linkiu!!!“, – Laimis Vaičiulis, dabar jau šaunus asmeninis treneris.

Anglų kalbos mokytoja Daiva Vadapalienė iš Pasvalio ieškojo atsvaros įtemptam protiniam darbui ir suprato, kad norint palaikyti balansą, būtinas fizinis aktyvumas. Pasiekusi gerų rezultatų „BodyFlex“ treniruotese, nutarė ir pati tapti trenere. Pirmąją treniruotę susiorganizavo per keturias dienas, o pilną salę surinkti padėjo skelbimas „Facebook“. Šiandien ji tęsia prieš 22 metus pradėtą pedagoginį darbą, o vakarais veda treniruotes ir turi ambicingų planų.

„Nieko nėra neįmanomo. Reikia visada turėti tikslų ir jų siekti. Jeigu surenku pilnas sales žmonių, vadinasi einu tinkamu keliu ir tai, ką darau, darau gerai“, – įdirbiu džiaugiasi trenerė ir pasakoja savo sėkmės istoriją.

Darbas mokykloje reikalauja daug protinių ir fizinių jėgų. Labai norėjosi ir kitokios veiklos, tad ryžausi naujam iššūkiui. Mintis tapti trenere kilo spontaniškai. Norėjau kažką pakeisti. Buvau išbandžiusi „BodyFlex“ treniruotes, rezultatai džiugino, tad pamaniau, kad galėčiau padėti ir kitiems. Savo sumanymą įgyvendinau per keturias dienas. 2016 m. lapkričio 8 d. įvyko pirmoji treniruotė Pasvalio kultūros centre. Niekada jos nepamiršiu. Salė pilna žmonių. Nerimavau, ar viską darau gerai. Kad einu teisingu keliu supratau tada, kai žmonės liko sportuoti su manimi.

Nenorėjau stovėti prieš grupę būdama savamokslė, tad ieškojau galimybių tobulėti, įgyti žinių ir tapti profesionalia trenere. Baigiau Vilniaus sveikatingumo centro kursus pas Tatjaną Čiunichiną (ten gavau pirmą pažymėjimą sporto srityje), „Aeromix“ įgijau grupinių užsiėmimų trenerės kvalifikaciją bei Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą.

Radau dvi sporto ikonas, į kurias noriu lygiuotis

„Aeromix“ mokymai – geriausias mano sprendimas, pakeitęs gyvenimą. Nors norėjau bėgti po pirmos dienos, griežtas Natalijos tonas privertė rimtai susimąstyti. Likau, atsidaviau darbui ir stengiausi. Tik jų dėka pasiekiau tai, apie ką svajojau. Naujas požiūris į sportą, judėjimą, didžiulis žinių bagažas ir stipri motyvacija siekti užsibrėžtų tikslų – visa tai buvo ir tebėra man labai naudinga. Pradėjus dirbti trenere man reikėjo ikonos, į kurią galėčiau lygiuotis ir norėčiau būti panaši. Čia radau net dvi – Renatą ir Nataliją. Viską, ką gavau mokymuose, taikau praktikoje.

Labai gera dirbti darbą, kuris tau patinka, bet rezultatų pasiekti galima tik nuoširdžiai jam atsiduodant. Šiai metais mano grupėse iš viso sportavo 195 moterys. Tai man labai daug reiškia. Salėse būna ankšta, bet tai nėra mano tikslas. Labiausiai džiugina geri rezultatai, kurių pavyksta pasiekti. Šiuo metu turiu grupę Pasvalyje ir keliose rajono bendruomenėse, vedu „BodyFlex“ ir „Step“ treniruotes.

Galima išmokti net to, kas iš pradžių atrodo neįmanoma

Kai pirmą kartą „Aeromix“ mokymo centre pamačiau „Step“ suolelį, buvo baisu, nesuvokiau, ką su juo daryti. Supratau, kad teks išmokti, rodos, neįmanomų dalykų ir daug dirbti. Pastangos nenuėjo veltui. Dabar vedu „Step“ treniruotes mergaitėms mokykloje ir didžiuojuosi, kad tai, kas atrodė neįmanoma, tapo tikrove. Planavau atidaryti „Step“grupę mieste ir jau buvau surinkus žmonių, bet niekaip negalėjau išsitekti laike. Dėl laiko stokos nepavyko pradėti treniruočių ir Panevėžyje bei Biržuose, bet kitąmet ketinu judėti link Kauno, o pirma nauja grupė turėtų atsirasti Garliavoje. Galva pilna minčių!

Suderinti skirtingas veiklas pavyksta tik todėl, kad viskas sudėliota sekundžių tikslumu. Noriu padėti žmonėms, motyvuoti juos, kartu siekti rezultatų. O mane pačią nesustoti įkvepia du nuostabūs vaikai, kurie manimi didžiuojasi. Labai norėjau ir noriu dėl jų stengtis.

Mano tikslas – sukurti bendruomenę ir gerą mikroklimatą

Dirbu dvejose mokyklose ir darželyje, turiu šešiamečių grupę, mokau anglų kalbos, o vakarais nuo 18 val. iki 21.30 vedu treniruotes. Kartais per dieną lieka vos pusantros laisvos valandos, tačiau nepavargstu, nes veiklos papildo viena kitą. Treniruotėse pasikraunu gerų emocijų, moterys ateina puikiai nusiteikusios. Man labai svarbus grupės mikroklimatas. Į treniruotes turi norėtis eiti. Tik sukūrusi tokią aplinką, kurioje visi jaučiasi komfortiškai, galiu ir pati gerai jaustis. Esu atsidavusi darbui, niekada nevengiu treniruočių, dirbame net šventinėmis dienomis.

Mano pagrindinis tikslas – turėti savo bendruomenę ir teisingus žmones šalia. Noriu nuveikti dar daugybę dalykų. Gyvenime tiek puikių galimybių, tereikia noro ir ryžto. Neketinu sustoti mokytis, lankysiu mokymus, gilinsiu žinias, nes žmogaus galimybės neribotos! Planuoju savo treniruotes vesti ir kituose miestuose. Gilinsiuosi ir toliau į „Step“ treniruotes, tobulėsiu. Ir kitiems esamiems ar būsimiems treneriams noriu palinkėti siekti užsibrėžtų tikslų, pasitikėti savimi ir judėti į priekį. Jeigu nieko nedarysite, niekas savaime nepasidarys.

„Daivos istorija ir nedrąsūs pirmi žingsniai įsiminė ilgam. Ji pirmąkart pateko į tokio pobūdžio treniruotes. Tokioje situacijoje natūralu patirti savotišką šoką. Daiva jau po pirmos kursų dienos norėjo išbėgti ir nebegrįžti, tačiau mums pavyko ją motyvuoti pasilikti. Nuo tada ir tęsiasi ypatingas ryšys su šia mokymų dalyve, primenantis, kad niekada negalime nuleisti rankų mokydamos kitus ir turime padėti žmonėms visais įmanomais būdais. Šiandieniniai jos pasiekimai atrodo neįtikėtini, tačiau už šios sėkmės istorijos slepiasi nuoseklus darbas, kryptingas ėjimas link tikslo ir tikėjimas tuo, ką darai. Neslėpsiu, didžiulis jos dėkingumas pasiekia giliausius širdies klodus ir yra kaip tyro oro gurkšnis, motyvuojantis mus dirbti toliau. Dažnai jos žinutes skaitau seminarų metu, kad jauni žmonės patikėtų, jog nėra neįmanomų dalykų – viskas šalia mūsų, reikia tik begalinio noro ir tikėjimo. Džiaugiuosi Daivos sėkme ir linkiu dar daug naujų projektų“, – viena iš „Aeromix“ įkūrėjų Renata Leganovič.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.