fbpx
close
Paieška

Konvencijos

Forumas "Fitnesas ir sveikata" - 2019

2018 m. rugsėjo 07 d.

Visiškai nesvarbu KĄ mes darome….bet svarbu su KUO tai darome! Visa mūsų , AEROMIX, komanda atlieka šį prasmingą darbą jau 21 metus. Dėkojame mūsų visiems dėstytojams, mokytojams, kurie pasišventusiai atlieka švietėjišką darbą aukodami savo savaitgalius, kurie atvyksta iš tolimiausių Europos miestų mokyti mus! Dėkojame mūsų ištikimiems seminarų, renginių dalyviams, mūsų mokiniams už pasitikėjimą, kuris mus veda iš proto ir skatina judėti tik pirmyn. AČIŪ, kad esate. ,,Žmogui reikėtų ieškoti ne laimės, bet stengtis būti jos vertam”,-I.Kantas. Tad būkite sveiki ir laimingi! Linkime visiems prasmingo sezono!

Daugiau nuotraukų rasite čia: FORUMAS

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.