Interviu

Fitneso ekspertas Guillermo Gonzalez Vega ragina pildyti savo svajones

Ilgametis AEROMIX draugas ir partneris, fitneso profesionalas iš Argentinos Guillermo Gonzalez Vega sako jau 15 metų stebintis Lietuvos trenerių profesinį augimą. Jo teigimu, lietuviai yra pasiekę pasaulinį fitneso industrijos specialistų lygį, tačiau užmigti ant laurų nereikėtų. „Mokymai ir seminarai Lietuvoje, tiek už jos ribų – būtini, siekiant nuolat tobulėti“, – sako Guillermo, Euroeducation mokyklos įkūrėjas.
Plačiau apie savo patirtį G. G. Vega pasakoja interviu.
Jūsų įkurta Europos fitneso mokykla EUROEDUCATION veikia visame pasaulyje. Kas Jums buvo didžiausias iššūkis, pradėjus šią veiklą?
Mano pagrindinis tikslas buvo sukurti EUROEDUCATION – universalią informaciją apie fitnesą, kuria žmonės gali sėkmingai naudotis visame pasaulyje. Rengiami kursai Niujorke, Vilniuje ar Pietų Europoje, ir visi gali sužinoti šią informaciją, ji sėkmingai pasiekiama, kur jūs bebūtumėte. Kad pasiekčiau tai, aš daug keliavau ir stebėjau pasaulinę fitneso industriją, ieškojau informacijos, kuri būtų naudinga visoje planetoje!
Išduokite savo didžiausią asmeninį pasiekimą fitneso srityje.
Prieš 2 metus nuvykau į Maltą, tai buvo mano 50-toji aplankyta šalis! Nuo pat savo karjeros pradžios aš daug dirbau, bet didžiausias mano tikslas buvo sukurti Europos fitneso mokyklą EUROEDUCATION. Pasiekti šį tikslą padėjo mano aistra, atsakomybė, atsidavimas ir svarbiausia – tikėjimas savimi.
Kur slypi Jūsų sėkmingų treniruočių paslaptis?
Aš esu choreografijos specialistas ir mano mokomi step ir glam dance stiliai taip pat yra choreografija! Abi programos yra labai dinamiškos, jūs gerai treniruojate širdies ir kraujagyslių sistemą ir tuo pat metu tai yra smagu! Taip pat choreografijos treniruotės padeda lavinti nervų ir raumenų koordinaciją bei judesio kokybę.
Bendradarbiaujate kartu su AEROMIX jau 10 metų. Pasakykite atvirai, ar Lietuvos treneriai siekia tarptautinį fitneso standartą? Kur jiems dar reikėtų pasitempti?
EUROEDUCATION mielai bendradarbiauja su AEROMIX. Ši draugystė yra patikrinta laiko, profesionali ir paremta pasitikėjimu! Per paskutiniuosius 15 metų stebėjau, kaip pakilo fitneso lygis Lietuvoje ir galiu pasakyti, kad lietuviai tikrai pasiekė tarptautinį lygį!
Vienintelis pasiūlymas Lietuvos treneriams – daugiau keliauti į kitas šalis ir pamatyti kitų trenerių darbą bei dažniau dalyvauti EUROEDUCATION seminaruose, kadangi mes visada pristatome geriausius Europos mokytojus: Jūsų šalies ir tarptautinę patirtį sukaupusius profesionalus.
Gal pasidalytumėte su Lietuvos treneriais naudingomis knygomis ar interneto puslapiais?
Yra daugybė specializuotos literatūros, kurią jūs galite skaityti, priklausomai nuo to, kokia jūsų specializacija: CrossFit, choreografija ar asmeninės treniruotės. Visgi manau, kad reguliarus dalyvavimas seminaruose ir mokymuose yra svarbiau nei knygos.
Ir pabaigai, ar turite gyvenime savo moto, kuriuo vadovaujatės?
IŠPILDYK SAVO SVAJONES! (Šypsosi).

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!