fbpx
close
Paieška

Konvencijos

EUROWELLNESDAY - 2020

2020 m. vasario 16 d.

Patys didžiausi ir gražiausi vaisiai yra nematomi. Mums tik atrodo, kad gardžiausi vaisiai yra tai, ką pasiekėme, padarėme, pastatėme, sukūrėme…Tačiau svarbiausi akcentai mūsų gyvenime yra tai, ką įstengiame atiduoti, padovanoti, palikti kiekvieno iš JŪSŲ širdyje, prisimenant gražias akimirkas, neužmirštamas emocijas. Svarbu dalintis, nes tik dalindamiesi mes bręstame ir augame kaip asmenybės. Su kiekvienus Jūsų žingsniu mes jautėme dėkingumą, išgirdome nuoširdžių žodžių bei palinkėjimų, supratome , kad atliekame svarbią misiją kiekvieno iš Jūsų gyvenime. Jūsų dėkingumas mus veda pirmyn ir skatina būti dar geresnėm ne tik profesinėje srityje bet ir kasdienybėje. Nuoširdus AČIŪ visiems dalyvavusiems! JŪS nuostabūs, šilti, geranoriški žmonės. Būkite laimingi ir sveiki, tvirtai ženkite sveikatingimo keliu. Mes su JUMIS !

Daugiau nuotraukų rasite čia: EUROWELLNESDAY

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.