fbpx
close
Paieška

Seminarai

Dubens dugno disfunkcijos ir lavinimo metodai

2021 m. liepos 24 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
€100

Bendradarbiaujant su Vilniaus kolegija išduosime Vilniaus Kolegijos kvalifikacijos kėlimo kursų pažymėjimus. Šie sertifikatai tinka pratęsti ir gauti licencijas kineziterapeutams ir ergoterapeutams, treneriams tinkamos valandos tobulinimuisi.

Dubens dugnas ir jį sudarantys minkštieji audiniai lemia dubens, stuburo, apatinių galūnių taisyklingos fiziologinės padėties formavimą, dalyvauja kvėpavimo ir stabilizacijos mechanizmuose. Tai yra labai svarbu kineziterapeuto, sveikatos priežiūros specialisto bei trenerio darbe. Seminaro ”Dubens dugno disfunkcijos ir lavinimo metodai ” metu dalyviai susipažins su dubens dugno anatomija, kineziologija, biomechanika, išmoks išpalpuoti dubens dugno raumenis. Taip pat bus supažindinti su korekcijos metodais, esant dubens dugno raumenų disfunkcijoms. Seminaro metu vyks daug praktinių užsiėmimų.

Seminaras skirtas kineziterapeutams, masažuotojams, sveikatos specialistams dirbantiems sveikatingume ir reabilitacijoje.

Rekomenduojame įsigyti inventorių fascijų atpalaidavimui (žiūrėti)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 30 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną, išskyrus atvejus, kai seminaras vyksta nuotoliniu būdu.

Seminaro pavadinimas Kaina
Seminaras ”Dubens dugno disfunkcijos ir lavinimo metodai. Kineziologija” 100 Eur
Seminaras ”Dubens dugno disfunkcijos ir lavinimo metodai. Kineziologija”*Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams 90 Eur

 

*Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminaro programa:

Seminaro trukmė nuo 10.00 val. iki 17.00 val.

Pietų pertrauka: nuo 13.00 iki 14.00 val.

Teorinė dalis

Dubens dugno raumenų anatomija, kineziologija, biomechanika.

Dubens dugno raumenų disfunkcijos.

Praktinė dalis

Dubens dugno ir su juo susijusių raumenų testavimas.

Dubens dugno raumenų disfunkcijos nustatymas.

Dubens dugno raumenų lavinimas ir korekcijos metodai.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.