fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

Darbą ligoninėje iškeitė į trenerės profesiją

Medicinos išsilavinimą įgijusi klaipėdietė jau 15 metų sėkmingai žinias taiko dirbdama trenere. Svetlana Tijūnaitienė pabrėžia, kad tobulėti ir nuolat domėtis naujovėmis ją įkvepia klientės, kurių netrūko nuo pat pirmosios treniruotės.
„Didžiuojuosi, kad nenuleidau rankų, netrūko užsispyrimo pasiekti daugiau negu pati buvau sau užsibrėžusi“, – sako grupinių užsiėmimų ir asmeninė trenerė Svetlana ir dalijasi savo patirtimi.

Sportas visada buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis. Nuo pat vaikystės lankiau daug su judesiu susijusių būrelių: povandeninį plaukimą, baleto pamokas, šokius. Didžiausia svajonė buvo tapti balerina. Tačiau jos neįgyvendinusi, nenusiminiau – pradėjau lankyti aerobiką. Nuo pat pirmųjų treniruočių trenerė, kuriai esu labai dėkinga, „įskiepijo“ didelę trauką bei aistrą šiam sportui, todėl ne kartą užmiršdavau apie namų darbus ir bėgdavau į taip laukiamus užsiėmimus.
Pirmoji aerobikos mokytoja mane nuolat motyvavo, skatino būti geriausia, tačiau gyvenimas pasuko kiek kita kryptimi. Įgijau medicinos išsilavinimą, baigiau kosmetologijos ir masažo kursus. To visai nesigailiu, nes dabar visas savo žinias galiu pritaikyti trenerės darbe. Dirbdama ligoninėje, supratau, kad visgi verta vėl išbandyti save ir pradėti sportuoti. Artimieji palaikė mano pasirinkimą, todėl visai nedvejodama ėmiau siekti naujai išsikelto tikslo – tapti trenere.
Buvo lengviau nei tikėjausi
Didžiausias mano iššūkis buvo pakeisti darbo aplinką ir kankinančią rutiną. Tuo metu nežinojau, ar pavyks įgyvendinti mano svajonę – tapti aerobikos instruktore. Pabandžiusi supratau, kad nėra taip sunku. Su malonumu mokiausi naujų judesių, pradėjau domėtis ir įvairiomis aerobikos atšakomis. Pati nesitikėjau, kad pirmoji treniruotė bus tokia sėkminga – jai pasibaigus sulaukiau daugybės palaikančių ir dėkingų žodžių, kurie skatino mane dirbti toliau. Tada supratau, kad sportas – mano kelias!
Į „Aeromix“ mokymus atėjau dirbdama trenere jau 3-us metus. Sužinojusi apie šią mokyklą, norėjau įgauti daugiau patirties iš užsienio trenerių, geresnių darbo įgūdžių. Visada buvo įdomu išmokti kažko naujo ir pasidalinti su kitais.
Trenere esu jau 15 metų. Šiuo metu dirbu „Eola“ sporto klube, vedu tiek grupines, tiek asmenines treniruotes, tačiau save bandau realizuoti ir kitose srityse. Niekada nesistengiu būti panaši į kitus, tiesiog atlieku savo mylimą darbą. O klientės motyvuoja nuolat tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų, įkvepia labiau domėtis aerobikos atšakomis. Didžiuojuosi, kad nenuleidau rankų, netrūko užsispyrimo pasiekti daugiau negu pati buvau sau užsibrėžusi.
Treniruotes galima vesti ir ant jūros kranto
Trenerio darbe man labiausiai padeda ištvermingumas, atsidavimas, kantrybė, komunikabilumas. Ir toliau esu pasiryžusi ne tik domėtis sportu, bet ir tobulinti savo seniau įgytas žinias. Džiaugiuosi, kad gyvenu Klaipėdoje, kur treniruotes galiu vesti ne tik salėje, bet ir surinkus grupelę žmonių sportuoti kartu pajūry, gryname ore su bangų trenksmais. Žinoma, yra pagunda išmėginti jėgas ir užsienyje, bet ketinimus nėra taip lengva įgyvendinti.
Visiems, svajojantiems apie trenerio darbą, linkiu daugiau užsispyrimo, pasitikėjimo savimi, visada siekti savo tikslų ir niekada nepasiduoti. Norint tapti sėkmingu šioje srityje, niekada neužteks vien bazinių mokymų – reikia nuolat turtinti savo žinias, klausti profesionalių trenerių patarimų, semtis patirties, dalyvauti įvairiose mokymuose, nuolat gilintis į savo specialybę. Svarbiausia – ugdyti savo profesinius įgūdžius ir niekada neabejoti. Jei nori realizuoti savo įgūdžius tolimesnėje ateityje, įvesti naujovių treniruotėse, tenka investuoti labai daug – tiek finansų, tiek laiko. Tačiau būtent atsidavimas savo aistrai ir išsikeltų tikslų siekimas ir lemia profesionalumą.

„Atstumas Klaipėda-Vilnius tampa visai mažas, kai ryžtingai sieki savo svajonių ir nori gyvenime kažką pakeisti. Į mūsų mokymus Svetlanai teko važinėti iš pajūrio. Nukeliauti kilometrai netrukdė siekti savo tikslų – ji visada judėjo tik pirmyn, baigė labai daug mokymų, nuolat tobulinosi įvairiose srityse. Tad mane stebina jauni žmonės, kurie būtent važinėjimą į Vilnių iš tolimesnių miestų įvardina kaip problemą, kliūtį. Svetlana – patyrusi trenerė, žinanti kaip padėti, kokį pamokos formatą pateikti savo klientams. Mes džiaugiamės Svetlanos sėkme. Žinom, kad ji nenurims, todėl linkime dar didesnių tikslų įgyvendinimo“, – „Aeromix“ įkūrėja Renata Leganovič.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.