fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

Buvusi pradinukų mokytoja temperamentą atskleidžia vesdama zumbos ir „Pound“ treniruotes

Tarp brolių augusi, nuo mažens judri, aktyvi Audra Petronaitytė sporto neapleido visą gyvenimą. Tapo pradinukų ir kūno kultūros mokytoja, o po studijų praėjus keliolikai metų įgyvendino ir svajonę tapti trenere. Šiandien ji sėkmingai derina tiflopedagogės (specialistas, dirbantis su aklais ir silpnaregiais vaikais) veiklą su treniruotėmis vaikams bei kūno dizaino, zumbos ir „Pound“ užsiėmimais, kuriuos pirmą sezoną veda nebe kaip samdoma trenerė, o savo sporto studijoje Panevėžyje.

„Trenerės darbas mane žavi tuo, kad galiu atiduoti save žmonėms, matyti juos laimingus, motyvuoti, įkvėpti gyvenimo džiaugsmo, vesti linksmas, nenuobodžias treniruotes ir suteikti platesnį užsiėmimų pasirinkimą“, – sako Audra ir dalijasi savo sėkmės istorija.

Sportu susidomėjau dar vaikystėje. Jau pradinėse klasėse dalyvavau estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, lankiau sporto būrelį, tautinius šokius. Sportavau savo malonumui, domino visos sporto šakos ir žaidimai. Kadangi gyvenau prie pat upės, mėgau plaukioti. Sportas man yra gyvenimo būdas, aktyviai leidžiu ir laisvalaikį.

Mano specialybė – pradinių klasių ir kūno kultūros mokytoja. Sportas lydi visą gyvenimą, bet iškart po studijų darbai susidėliojo kitaip – tapau Ėriškių kaimo (kuriame užaugau) Panevėžio rajone kultūros centro direktore, paskui dirbau pradinių klasių mokytoja su regos sutrikimų turinčiais vaikais, todėl papildomai baigiau tiflopedagogikos studijas. Tuomet laisvo laiko likdavo nedaug, pasportuoti galėdavau tik kelis kartus per savaitę savo malonumui. Bet po keliolikos metų vėl grįžau ten, kur pradėjau.

Trenerių mokymai sustiprino tikėjimą, kad tikrai galiu

Pirma mintis apie trenerės darbą kilo praėjus gal 10 metų po studijų, bet tai likdavo tik pamąstymais. Daugiau laisvo laiko atsirado atsisakius pradinių klasių mokytojos darbo, likus tik tiflopedagogės veiklai. Vėl ėmiau intensyviau sportuoti ir pagalvojau, kad galėčiau tą daryti ne tik savo malonumui. Mokykloje vesdavau sporto, šokių būrelius vaikams, esu drąsi, nebijau dirbti prieš auditoriją. Kad pagilinčiau žinias ir galėčiau dirbti fitneso srityje, pradėjau mokytis „Aeromix“ centre. Man reikėjo palaikymo iš šalies, patvirtinimo, kad galiu – visa tai gavau iš nuostabių trenerių ir lektorių Natalijos ir Renatos. Iki šiol dažnai lankausi „Aeromix“ organizuojamuose specialiuose seminaruose, nuolat tobulinuosi, dalyvauju įvairiuose sportiniuose renginiuose, susiradau labai daug draugų trenerių.

Baigusi grupinių trenerių kursus ir pradėjusi dirbti, pajutau, kad tai tikrai man, kad esu savo vietoje. Iš pradžių įsidarbinau sporto klube, pradėjau vesti grupinius užsiėmimus moksleivėms, paskui ir suaugusiems. Geras jausmas matyti žmonių šypsenas, sulaukti grįžtamojo ryšio. Žmonės pasirenka pas ką eiti. Niekada jų neverbavau ir dabar, nuo vasaros dirbdama savo studijoje, noriu, kad klientai ateitų dėl to, kad jiems patinku, kad patinka mano vedamos treniruotės. Šis darbas atspindi ir mano asmenybę. Negaliu gyventi ramiai. Šviežiausias sau išsikeltas ir įveiktas iššūkis – zumbos instruktorės licencija. Pradėjau vesti zumbos treniruotes. Prieš metus gavau „Pound“ (viso kūno treniruotės su specialiomis lazdelėmis) trenerės licenciją, vedu užsiėmimus. Dar noriu tapti sporto mitybos specialiste.

Man svarbiausi yra klientai – tiek vaikai, tiek suaugusieji

Visada tikėjau, kad mano svajonė gali išsipildyti. Džiaugiuosi, kad palaikė šeima ir tėvai, kad sėkmingai žengiu pasirinktu keliu – pradėjau dirbti savo studijoje, klientai (vaikai, suaugusieji) patenkinti, kad mane kviečia dalyvauti įvairiuose sportiniuose projektuose, renginiuose. Galiu tuo didžiuotis.

Šiuo metu vedu „Pound“, zumbos, kūno dizaino, vaikų fitneso treniruotes. Kai dirbau sporto klubuose „Ir Tau“ bei „Impuls“, teko išbandyti save daug kur – vedžiau stepo, „Step Interval“, „Aqua“, „Ball training“, „X-fit kids“, „All body pump“, „Aerodance“, „Ultra press+ butt“, „Sveika nugara“, „Pound“ treniruotes ir kitus užsiėmimus. Džiaugiuosi, kad gavau daug patirties, bet ramios treniruotės „neprilipo“, mėgstu aktyvius, intensyvius užsiėmimus. Energingos treniruotės labiau atitinka mano temperamentą. Vakarais vedamas treniruotes iki šiol derinu su tiflopedagogės pareigomis regos centre, kur dirbu lanksčiu grafiku. Tiflopedagogės specialybė padeda dar labiau įsijausti, pažinti žmones, į visas iškylančias problemas žvelgti lengviau.

Dirbant su vaikais, viskas vyksta per žaidimą. Svarbiausia jų nenuvilti – jeigu kažką pažadėjai, būtinai reikia ištesėti, kitaip jie tavimi nebepasitikės. Tad visada būnu savimi, man pačiai labai patinka visi vaikiški žaidimai, juos kuriu, žaidžiu kartu. Suaugusiuosius pažinti užtrunka ilgiau. Jie ne tokie atviri, bet labai gerbiu žmonių individualumą, daug bendrauju, klausiu jų nuomonės, norų, viską deriname kartu. Man svarbus kiekvienas žmogus ir noriu, kad jie tai jaustų.

Trenerio darbe negalima stovėti vietoje – mokymasis visą gyvenimą yra būtinas

Manau, kad būtent gebėjimas bendrauti tiek su vaikais, tiek su suaugusiais, meilė savo darbui, atsakingumas, darbštumas, nuoširdumas ir yra savybės, kurios man padeda sėkmingai dirbti trenere. Be abejo, kelyje į sėkmę labai svarbios ir įvairiuose seminaruose bei mokymuose gautos žinios, artimųjų palaikymas, tikėjimas savimi. Šiuo metu gilinuosi į vaikų fitneso sritį, „Pound“, zumbos, funkcinių treniruočių, mitybos ypatumus. Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose, kursuose. Mokytis būtina visą gyvenimą, tokiame darbe negali stovėti vietoje. Tobulėti padeda ir naujovėms imlūs klientai, norisi dalintis patirtimi ir suteikti jiems vis daugiau kokybiškos, naudingos informacijos ir apie judėjimą, ir apie sveiką mitybą.

Trenerio darbas, kaip ir kitos specialybės, nėra skirtas kiekvienam, bet, jei pats žmogus kažką jaučia širdyje, jei aplinkiniai jį palaiko, skatina, manau, verta pabandyti. Tikiu, kad nėra nieko neįmanomo, jei nori iš visos širdies, jei įdedi daug darbo, kad tai pasiektum. Pradėti rekomenduočiau tik nuo „Aeromix“, kur gaus pamatus ir pats/i supras, ar eiti toliau, ar tai ne jam.

„Prisimenu nedrąsią Audros, atvykusios į pirmuosius mūsų mokymus, pradžią. Ji išsiskyrė savo kruopštumu, susikaupimu, nerimą kėlė tik jos atsargumas. Tačiau tvirto charakterio, užsispyrusi moteris su kiekvienu seminaru skleidėsi lyg gėlės žiedas ir judėjo pirmyn, savo tikslų link.
Visiškai kitokią Audrą pamačiau seminare ,,Vaikų Fitnesas”. Negalėjau patikėti, kad tai ji – senai buvau mačiusi žmogų, savyje talpinantį tiek džiaugsmo ir krykštavimo. Tai tik patvirtina, jog darbas su vaikais jai teikia didžiausią malonumą. Šiandien džiaugiamės Audros sėkme, pasiektais rezultatais, judėjimu įvairiomis kryptimis, noru tobulėti ir niekada nepasiduoti. Esame laimingos, galėdamos prisidėti prie jos sėkmės. Kiekvieną kartą atvykdama pas mus ji suteikia daug džiaugsmo, nes neįmanoma nepajusti jos skleidžiamo pozityvo ir geros energijos“, – viena iš „Aeromix“ įkūrėjų Renata Leganovič.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.