Anatomy Trains mokykla

Mums didžiulė garbė dirbti su prestižine mokykla visame pasaulyje ANATOMY TRAINS (JAV) ir atvežti į Lietuvą pasaulines studijas.

Anatomijos Traukiniai, suformuluoti autoriaus ir kūno trenerio Tom Myers 1990, apjungia individualius raumenis į funkcinius blokus, o tai lemia geresnius terapijos ir treniravimo rezultatus. Anatomijos Traukiniai siūlo pasaulines studijas įvairiems sveikatos profesionalams, terapeutams, asmeniniams  treneriams, masažuotojams, atletams, jogos bei pilateso mokytojams, osteopatams ir chiropraktikos specialistams, visiems, ką domina ilgalaikiai pokyčiai biomechanikoje. Anatomijos Traukiniai taip pat siūlo disekcijos studijas bei Struktūrinės Integracijos  sertifikaciją per 500 valandų trukmės programą (ATSI), sukurtą Tom Myers.

Mokyklos įkūrėjas Tom Myers teigia:,, Miofascijų meridianai suformuoja apkrovos žemėlapį mūsų kūne, kuris atsiranda dėl tam tikrų mūsų pasitelkiamų judesio šablonų ir šių šablonų sukeliamos apkrovos. Šis kūno žemėlapis turi būti treniruojamas kaip visuma, tačiau turime suprasti ir atskirus šiame žemėlapyje egzistuojančius ryšius“ .

Seminaro dalyviams bus suteikti sertifikatai Amerikos mokyklos ,,ANATOMY TRAINS”, kurie turi didžiulį pripažinimą visame pasaulyje. Skaitykite daugiau apie mokyklą www.anatomytrains.com
Pristatome Jums du šios mokyklos seminarus:

ANATOMY TRAINS IN TRAINING
ANATOMY TRAINS IN MOTIONDalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!