fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

''Visada turėkite svajonę didesnę už sunkumus ir baimę'' - trenerė Edita Feller.

Kodėl pasirinkote trenerės kelią?
Aš norėčiau tikėti, kad kaip ir visi kiti turiu tikslą ir reikšmę savo kelyje. Noriu prisidėti darant šį pasaulį geresne vieta mums gyventi. Esu viena tų laimingųjų pas kuriuos pats darbas atėjo į gyvenimą, darau tai, kas mane įkvepia. Manau esu pilna energijos ir norisi tikėti, kad geros, o sportas, fitnesas tik įrankis pasidalinti energijai su žmonėmis.
Ar sportas visada buvo Jūsų gyvenime?
Sportas, judesys mano gyvenime buvo nuo pat mažens. Augau Klaipėdos cirko „Pamarys” įkūrėjų šeimoje. Nuoširdžiai dėkoju savo tėveliams už suteiktas galimybes sportuoti ir kurti save.
Gyvenate užsienyje kodėl nusprendėte vykti mokytis į Lietuvą?
Didžiuojuosi būdama lietuvė ir man didelė garbė atstovauti Lietuvai! „Aeromix“ komanda pozityvi, galinti pasigirti tarptautinio lygio žiniomis. Dėstytojai yra geri pedagogai ir kartu profesionalūs sportininkai, žinomi ir gerbiami visame pasaulyje. Pavyzdžiui Dainius Barzinskas, Svetlana Pugacheva. Jų energija labai stipri ir motyvuojanti siekti rezultatų. Manau labai svarbu tobulintis, gilinti žinias. Planuoju apsilankyti ir kituose „Aeromix“ mokymuose bei seminaruose.
Kaip sekasi pritaikyti Lietuvoje įgytas žinias?
Įgytas žinias taikau kiekvieną dieną savo darbe. Žinios leidžia padėti tiek sveikata susirūpinusiam žmogui, tiek profesionaliam sportininkui. Teisėjaujant šokių aplink stulpą varžybose, tokiose kaip Baltijos, Estijos čempionatai, kuriuose daug gimnastikos elementų, galiu dar profesionaliau įvertinti atletus.
Kokį įspūdį Jums paliko seminarai?
Labai geri, nes gavau naujausias žinias. Kiekvieną dieną gerai nuteikdavo pozityvūs, profesionalūs dėstytojai bei organizatorės. Žinios pateikiamos sistemingai ir aiškiai, todėl labai lengva greitai viską perprasti ir atsiminti. Patiko, jog yra draugiškas ir pozityvus požiūris į kiekvieną studentą, kiekvienas motyvuojamas dirbti ir mokytis.
Kaip sekasi dirbti su klientais užsienyje?
Man labai pasisekė, esu apsupta pozityvių ir talentingų studentų, klientų. Mano įkurtose studijose sportuoja įvairių šalių ir kultūrų studentai pvz. iš Irako, Korėjos. Džiugina pasiekti studentų rezultatai. Keli mano studentai yra užėmę prizines vietas tarptautinėse šokių aplink stulpą varžybose. Taip pat galiu pasidžiaugti moterimis, kurios rūpinasi savo sveikata. Didžiausią džiaugsmą kelia studentų nuoširdumas, atvirumas. Labai myliu juos visus. Mano studijose visi yra laukiami!
Gal turit motyvacinį posakį, kurį prisimenat jei sunku?
Visada turėkite svajonę didesnę už sunkumus ir baimę.
Ko palinkėtumėte būsimiems studentams?
Sveikata, fitnesas, sportas – sveikesnė ateitis, sveikesnis pasaulis. Gal Jūs norite padėti sau? Gal pakeisti savo profesiją? Nusistatykite tikslą ir siekite. Profesionali „Aeromix“ komanda padės Jums tai įgyvendinti. Jūs esate labai svarbūs, kiekvienas iš mūsų, juk kartu galime sukurti gražesnę ateitį mums visiems. Kaip yra pasakęs, amerikiečių verslininkas Jim Rohn, – „Rūpinkitės savo kūnu, juk tai vieninteliai namai kuriuose gyvenate“.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.