fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

Trenerė Regina: galvojau mirsiu iš baimės ir kam man to reikia. Pasirodo – reikia!

Sportuoti pradėjau tikrai ne nuo vaikystės ar tik pabaigus mokyklą. Tiesa pasakius, mokykloje vengdavau kūno kultūros pamokų ir tik vėliau kažkas mane patraukė į sporto klubą, grupinius užsiėmimus. Kaip ir daugelis pradedančiųjų maniau, kad reikia pasidailinti figūrą, numesti porą kilogramų, išties giliai širdyje visada jaučiau, kad norėtųsi ir aktyvesnio gyvenimo, tik žinoma rasdavau priežasčių nesportuoti.
Klube sportuoti patiko. Pradėjau gilinti savo žinias, savarankiškai skaityti apie mitybą ir žmogaus anatomiją, fiziologiją. Tačiau jaučiau, jog to neužtenka. Kadangi dažniausiai lankiau grupinius užsiėmimus, pramokau žingsnelius, tačiau man norėjosi žinoti daugiau, buvo įdomūs užsiėmimų užkulisiai, smalsu kaip žingsniai susideda į vieną choreografiją ir kokios treniruočių taisyklės.
Vis pagalvodavau, kad ir pati visai norėčiau kurti bei vesti treniruotes, bet tai norėjau daryti profesionaliai. Kaip sako: „Svajok ir norėk atsargiai, nes svajonės pildosi“. Taip su mano noru tapti profesionale trenere, gyvenime atsirado „Aeromix“ fitneso mokymo centras ir nuostabiosios Renata su Natalija.
Pirmą kartą seminare sekėsi sunkiai, mąsčiau: „Kodėl aš čia? Gal jau ir trenere nebenoriu būti, savoj komforto zonoj, savam klube buvo gerai, o dabar net į muzikos taktą nepataikau nors visą gyvenimą galvojau, kad muziką girdžiu.“
Baigėsi seminaras, o galva buvo „kaip po atominio sprogimo“; daug žinių ir dar daugiau abejonių. Ir Renata, ir Natalija neleido pasiduoti, skatino pradėti vesti užsiėmimus, bandyti, eiti, daryti ir nesustoti. Pažadėjau pradėti.
Tuo metu jau dirbau sporto klube administratore, įkalbėjau vadovą duoti man šansą vesti treniruotes ir jis sutiko (jam esu labai dėkinga). Pirma treniruotė, kaip dabar atsimenu, buvo kovo 8 d., ryte 10 val. susirinko apie 16 moterų. Po treniruotės visos liko patenkintos, nors prieš treniruotę, mane pačią užplūdo jausmų lavina, galvojau mirsiu iš baimės ir kam man to reikia. Pasirodo – reikia!
Tokia mano istorija, taip užsimezgė stipri draugystė su sportu ir „Aeromix“ fitneso mokymo centru. Ir dabar apsilankau jų renginiuose, seminaruose, Renata su Natalija surengia įdomių ir tikrai naudingų seminarų. Linkiu joms ir toliau įkvėpti žmones dalytis patirtimi ir žiniomis. O naujiems studentams linkiu nepasiduoti, siekti savo tikslų. Ačiū Renatai ir Natalijai.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.