fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

„Sėkmės sulauki, kai nuoširdžiai dirbi, negailėdama savo laiko ir energijos“, - grupinių užsiėmimų trenerė Dovilė Petravičienė.

Vaikystėje šokau, keletą metų lankiau aerobinę gimnastiką. Baigusi finansų ekonomikos studijas universitete įsidarbinau apskaitos paslaugų įmonėje, bet darbas neteikė malonumo. Po pusmečio susilaukiau vaikelio. Tuomet ir pradėjau treniruotis sporto klube. Grupines treniruotes lankiau 3-4 kartus per savaitę, vėliau 5-is. Nors anksčiau niekada nebuvau susimąsčiusi apie tokį darbą, ėmiau dažnai įsivaizduoti save trenerės vietoje.
Per motinystės atostogas – trenerės mokslai
Palaipsniui sportas tapo mano gyvenimo būdu ir sveikatingumo šaltiniu. Judėjimas užtikrina gerą savijautą, žvalumą, energiją, be to – tai puiki saviraiškos priemonė. Neketinau po motinystės atostogų grįžti į nemėgiamą darbą, o vis dažniau lankydamasi sporto klube, vis labiau žavėjausi sportu. Ėmiau domėtis galimybėmis tapti trenere. Kadangi mano išsilavinimas nesusijęs su sportu, ieškojau mokymų ir užsiregistravau į organizuojamus „Aeromix“. Jie nuo pat pradžių suteikė dar daugiau motyvacijos – abejonių dėl pasirinkimo nebuvo, troškau tapti trenere. „Aeromix“ dėstytojos ir trenerės Renata bei Natalija mane skatino ir palaikė. Džiaugiausi būdama tarp pozityvių ir malonių žmonių. Jaučiausi vis drąsiau, man puikiai sekėsi. Išsilaikiau grupinių treniruočių trenerės licenciją.
Dar sportuojant grupinėse treniruotėse pačiai ir įsivaizduojant save trenerės vietoje maniau, kad tai ne darbas, o malonumas. Neklydau. Mane iki šiol žavi galimybė nuolatos mokytis, tobulėti, išreikšti save judesiu. Dirbu su malonumu. Pradžioje abejojau tik dė to, ar pavyks pritraukti žmones, juos motyvuoti.
Tik teigiami klienčių atsiliepimai motyvuoja tobulėti dar
Nors trenere dirbu vos du metus, jau spėjau išbandyti save vesdama daugybę skirtingų treniruočių: step – fitness, dance – fitness, nėščiųjų mankšta, mamos ir vaiko mankšta, taip pat dirbu treniruoklių salės trenere. Kvalifikacijai ir asmeniniam tobulėjimui renkuose „Aeromix“ organizuojamus seminarus. Pasisemiu praktiškų ir naudingų žinių, kurios suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi darbe. Manau, kad tai pritraukia klientus. Vasaromis dirbu vaikų dienos sporto ir šokių stovyklos trenere, žinių sėmiausi seminare „Fitnesas vaikams“.
Siekiant tapti trenere ir augti šioje srityje labiausiai padėjo ir palaikė vyras. Patarimų bei paskatinimo negaili sporto ir sveikatingumo klubo „ŠaulėGYM“, kuriame dirbu, įkūrėja Gitana Vitkauskienė. Tik teigiami klienčių atsiliepimai po treniruočių skatina dar daugiau dirbti ir tobulėti. Džiaugiuosi, kad trenerės darbas tapo pagrindine veikla. Mėgaujuosi ir gilinuosi į tai, ką darau šiandien. Kadangi sveika gyvensena, gera savijauta yra neatsiejama nuo sporto ir mitybos, ateityje ketinu tapti dar ir mitybos konsultante.
Sėkmės paslaptis – noras padėti kitiems
Tikiu, kad siekti tikslo ir pelnyti klientų pasitikėjimą man labiausiai padeda pozityvumas, paslaugumas ir kantrybė. Sėkmės sulauki, kai nuoširdžiai dirbi, negailėdama savo laiko ir energijos. Manau, jog tinkamu laiku susidūriau su pirmyn vedančiais, skatinančiais nesustot ir siekti tikslo žmonėmis. Kartais tenka daryti dalykus, kuriuos net nemaniau kada nors sugebėsianti daryti. Visą gyvenimą viena didžiausių baimių man buvo viešas kalbėjimas. Pradėjus vesti treniruotes – baimės nebeliko.
Labai patinka darbo įvairiapusiškumas – skirtingos treniruotės, sutikti žmonės. Įkvėpia klientų rezultatai, džiaugsmas dėl pagerėjusios savijautos ar išvaizdos pokyčių.
Nemanau, kad treneriu gali tapti kiekvienas, bet svajonantiems apie šį darbą, palinkėčiau pabandyti. Svarbu prisiminti, kad neužtenka mėgti sportą ar daug treniruotis. Siekiant sėkmingos karjeros šioje srityje, labai svarbu noras padėti kitiems ir gebėjimas perduoti savo žinias aiškiai ir suprantamai.

„Nors Dovilė mokytis atvyko labai nedrąsiai, jai puikiai sekėsi įsisavinti informaciją, perprasti išties sudėtingus choreografijos mokymo metodus – išvyko pakylėta. Įsidėmėjau gabią mokinę ir po seminaro priėjau pakalbinti. Norėjosi dar labiau paskatinti, suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Ji labai džiaugėsi ir nė pati nesitikėjo, kad pavyks nuo pradžių taip sparčiai judėti savo svajonės link. Džiaugiuosi, kad Dovilei puikiai sekasi ir įgijusi lincenciją ji nesiliauja tobulintis, dalyvauja specializuotuose seminaruose“, – Renata Leganovič.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.