fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

Ramunės sėkmės istorija

Sportuoti pradėjau dar jaunystėje, tik gyvenimo kelias pasisuko ne į tą pusę į kurią turėjo pasisukti. Tačiau, matyt, viskas ir turi būti taip kaip turi būti – po 20 metų vėl grįžau į bėgimo takelį. Vaikai paaugo, atsirado laiko sau, įstojau į savo išsvajotą ir ilgai lauktą kūno kultūros specialisto specializaciją Šiaulių universitete. Pradėjau vėl rimtai treniruotis, esu vidutinių ir ilgų nuotolių stajerė. Tik kankino tas jausmas, kai dar vis kažko trūksta, tada reikia tik kelių žodžių ar ženklų….Taigi gerb. doc. E. Karbočienės paskatinta, nutariau hobį – sportą derinti su darbu, juk tai taip šaunu, ne veltui sakoma: „Susirask mylimą darbą – Ir tau daugiau nereikės dirbti“. Nusprendžiau įgyti žinių ir išsilaikyti aerobikos instruktoriaus licenciją, kuri leistų vesti grupinius užsiėmimus. Susiradus fitneso mokymų centro „Aeromix“ informaciją nutariau važiuoti į seminarus Vilniuje, įgyti licenciją, kuri, jaučiau, bus didžiulė paskata ir pagalba kelyje link svajonės išsipildymo – darbo sporto pasaulyje. Man pavyko, po įdomių seminarų, mokymosi, darbo, 2013m. kovo mėn. pelnytai gavau – B aerobikos instruktoriaus licenciją. Gavus licenciją, tą patį kovo mėnesį, pradėjau savo veiklą šioje srityje ir lyg šiol vedu grupinius aerobikos užsiėmimus savo gimtajame Pakruojo rajone. Nesustojau. Sausio mėnesį sėkmingai apsigyniau Šiaulių universiteto bakalauro diplomą. Ketinu studijuoti magistratūros studijose. Iki šios dienos esu Lietuvos lengvosios atletikos meistrų rinktinės narė, atstovauju Lietuvą, Pabaltijo, Europos, Pasaulio čempionatuose. Esu įkūrusi jaunimo organizaciją „Sporto ABC“. Su organizacijos nariais važiuojame ir dalyvaujame seminaruose, renginiuose, stengiamės populiarinti aerobikos sporto šaką. Nebijant žengti žingsnių svajonės pildosi. „Aeromix“ centro studentams noriu palinkėti, neišsigąsti ir visais įmanomais būdais bei priemonėmis siekti savo gyvenimo svajonės. Kaip sakė Dž. Kenedis: „Nelaimingiausi žmonės tada, kai jų gyvenime nelieka vietos svajonėms“.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.