fbpx
close
Paieška

Prekių pristatymo sąlygos

Šiuo metu Aeromix turi galimybę pristatyti prekes į Omniva terminalus, tačiau artimiausiu laiku bus didesnis pasirinkimas.

Užsakytų prekių atsiėmimas Omniva terminaluose kaina – 4,60 Eur

Siuntos dydis:

  • mažiausia 2 x 9 x 14
  • didžiausias 41 x 38 x 64

„Paštomatų paslauga“ yra prekės pristatymo būdas, kai gavėjas siuntą atsiima iš paštomato. Paslauga teikiama Lietuvoje, Latvijos, Estijos.

Siuntą gavėjas atsiima iš pasirinkto paštomato pagal svetainėje www.omniva.lt nustatytą pristatymo grafiką.

Apie siuntos gavimą gavėjui pranešama SMS žinute arba el. paštu, kur taip pat nurodomas kodas, būtinas paštomato skyriaus atidarymui.

Siunta paštomate laikoma 7 (septynias) kalendorines dienas. Jei siunta neatsiimama per nurodytą laiką, ji grąžinama siuntėjui.

Pirkėjas turi galimybę susimokėti už prekes ir siuntimą vietoje, kortele. 

Omniva paštomatų adresai: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai

Aeromix siunčia siuntas už Lietuvos teritorijos ribų į Baltijos šalys. Dėl siuntimo kaštų krepkitės el paštu: shop@aeromix.lt

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.