fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

''Negaliu to pavadinti darbu, nes tai yra kur kas daugiau'', - Edita, grupinių treniruočių trenerė.

Sportavau turbūt visą savo gyvenimą, visada užsiėmiau įvairia fizine veikla, pradedant liaudiškais šokiais ir baigiant aerobika salėje. Ilgai nesusimąsčiau, jog šis mylimas ir neatsiejamas nuo mano gyvenimo hobis gali pavirsti mano pragyvenimo šaltiniu.
Dabar net negaliu tai pavadinti darbu, nes tai yra kur kas daugiau. Tapimas trenere tapo išties svarbiu mano gyvenimo pokyčiu, tiesiog mano gyvenimas atsistojo į savo vėžes.
Mintis apie trenerės darbą man toptelėjo tuomet, kai nuėjau į pirmąjį jogos užsiėmimą, pamačiusi kaip trenerė veda užsiėmimą svajojau būti jos vietoje. Kadangi pati esu baigusi socialinį darbą, pradėjau domėtis, kur galėčiau mokytis ir įsigyti trenerio licenciją. Taip mano gyvenime atsirado „Aeromix“. Visą svarbų pagrindinį žinių ir praktikos bagažą būtent čia ir susikroviau. „Aeromix“ organizuojamų seminarų platus spektras padeda man stipriai tobulėti kaip trenerei, seminarų organizatorių dėka į Marijampolės miestą galiu atnešti pačias šviežiausias treniruočių naujoves, taip savo klientus išlaikydama motyvuotus ir susidomėjusius, nes jie niekada nežino kas jų laukia kitą treniruotę.
Patarimas visiems siekiantiems, norintiems eiti šiuo keliu – įsitikinkite, jog tai yra jūsų pašaukimas tuomet jums niekada nebereikės dirbti.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.