Sėkmės istorijos

''Negaliu to pavadinti darbu, nes tai yra kur kas daugiau'', - Edita, grupinių treniruočių trenerė.

Sportavau turbūt visą savo gyvenimą, visada užsiėmiau įvairia fizine veikla, pradedant liaudiškais šokiais ir baigiant aerobika salėje. Ilgai nesusimąsčiau, jog šis mylimas ir neatsiejamas nuo mano gyvenimo hobis gali pavirsti mano pragyvenimo šaltiniu.
Dabar net negaliu tai pavadinti darbu, nes tai yra kur kas daugiau. Tapimas trenere tapo išties svarbiu mano gyvenimo pokyčiu, tiesiog mano gyvenimas atsistojo į savo vėžes.
Mintis apie trenerės darbą man toptelėjo tuomet, kai nuėjau į pirmąjį jogos užsiėmimą, pamačiusi kaip trenerė veda užsiėmimą svajojau būti jos vietoje. Kadangi pati esu baigusi socialinį darbą, pradėjau domėtis, kur galėčiau mokytis ir įsigyti trenerio licenciją. Taip mano gyvenime atsirado „Aeromix“. Visą svarbų pagrindinį žinių ir praktikos bagažą būtent čia ir susikroviau. „Aeromix“ organizuojamų seminarų platus spektras padeda man stipriai tobulėti kaip trenerei, seminarų organizatorių dėka į Marijampolės miestą galiu atnešti pačias šviežiausias treniruočių naujoves, taip savo klientus išlaikydama motyvuotus ir susidomėjusius, nes jie niekada nežino kas jų laukia kitą treniruotę.
Patarimas visiems siekiantiems, norintiems eiti šiuo keliu – įsitikinkite, jog tai yra jūsų pašaukimas tuomet jums niekada nebereikės dirbti.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!