fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

Laimio sėkmės istorija

Sėkmė nesimėto gatvėje, reikia dirbti ir tikėti savimi. Dalinsimės mūsų studentų sėkmės istorijomis, kurios, tikime, labiau nei , bet kas padrąsins nedrįstančius, abejojančius ar tiesiog nerandančius įkvėpimo.
„Prieš du metus nusipirkau abonementą į sporto klubą ir pradėjau sportuoti, tačiau nereguliariai. Iki tol jokio sporto nebuvo, gal pakabėdavau kaip dešrelė ant skersinio… ir tiek. Tuomet būdamas 40 -ies svėriau vos 64 kg. būdamas 175 cm ūgio. Prieš beveik metus pamatęs Facebooke organizuojamų trenerių kursų reklamą, pagalvojau – kodėl ne? Tada svarsčiau, jeigu netapsiu treneriu, tai bent išmoksiu teisingos sporto metodikos. Pirmuose seminaruose jaučiausi visišku neišmanėliu, tai buvo nauja informacija mano smegenims. Tačiau dėka dėstytojų Dainius Barzinskas Pro Trainer, Svetlanos Pugačiovos, mūsų olimpinės rinktinės gydytojo Daliaus Barkausko, o taip pat Aeromix European Fitness School įkūrėjų Natalija Bedulskaja ir Renata Leganovič, kurie dalinosi teorinėmis ir praktinėmis žiniomis ne tik iš vadovėlių, bet ir iš savo sportinės patirties, pradėjau tobulėti. Seminarų metu mokėmės fiziologijos, anatomijos, biomechanikos, psichologijos, daug sužinojau apie mitybos ypatumus, buvo daug praktikos treniruoklių salėje. Praėjusių metų vasarą gavau asmeninio trenerio licenciją, žinoma iki tokių žmonių kaip Marius Blaževičius ar Dainius Barzinskas Pro Trainer man dar labai toli. Bet aš stengiuosi, tobulėju ir tikiu, jog tai tik laiko klausimas, kada būsiu ASMENINIS TRENERIS ne kabutėse, nes tai ateina su laiku ir patirtimi. Per tuos pusę metų buvo nemažai žmonių, kurie manimi jau pasitikėjo kaip treneriu ir pasiekė tikrai gerų rezultatų. Linkiu visiems siekti savo tikslų ir tobulėti, neplaukti pasroviui ir nebūti pilka mase. Kiekvienas iš Jūsų esate verti vadintis geriausiais, bet tam reikia įdėti darbo ir pastangų. To ir linkiu!!!“, – Laimis Vaičiulis, dabar jau šaunus asmeninis treneris.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.