fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

''Judėjimo niekas nepakeis - nei dietos, nei kremai, nei liekninamosios tabletės'' - aerobikos trenerė Snaigė.

Sportuoti pradėjau 11 metų. 10 metų skyriau lengvajai atletikai, bėgau vidutinius ir ilgus nuotolius, pagal tuo metu pasiekiamus rezultatus tikrai sėkmingai.
Visada svajojau savo gyvenimą susieti su sportu, visiems sakydavau, kad būsiu kūno kultūros mokytoja, taigi baigusi tuometinį Lietuvos kūno kultūros institutą (dabar akademiją) dirbau sporto mokykloje. Vėliau vieno sporto klubo trenerė pakvietė dirbti aerobikos trenere, ėjau, nes norėjosi išbandyti save, nors šioje srityje žinios buvo minimalios.
Nors sportas buvo neatsiejama gyvenimo dalis, dirbdama aerobikos trenere jutau, kad reikia dar daugiau žinių. Pradėjau domėtis kur būtų galima tobulintis ir gilinti žinias…taip mano gyvenime atsirado „AEROMIX“ fitneso mokymo centras. Žinias, įdomius seminarus, dalinimąsi gerąja praktika, naujas pažintis visa tai suteikė Natalijos ir Renatos centras, kiekvieną kartą gera ten sugrįžti.
Žmonės turi suprasti kaip svarbu rūpintis savo kūnu, juk tai mūsų namai. Judėjimas pakrauna, perkrauna ir atnaujina tiek kūną, tiek dvasią. Savo klientėms sakau, kad, – „mūsų figūros gražios iki 30 metų, o vėliau jas „lipdome“ pačios, judėjimo niekas nepakeis – nei dietos, nei kremai, nei liekninamosios tabletės.“
O pradedantiems studentams palinkėti kantrybės, išradingumo ir mylėti savo darbą, kad šis darbas taptų hobiu, kaip jis juo tapo man.
Viena iš „Aeromix“ fitneso mokymų centro įkūrėjų Renata Snaigę laiko pavyzdžiu. „Ji dalyvauja visuose seminaruose, kurie jau skirti pažengusiems treneriams. Kalanetikos praktiniame seminare Snaigė dalyvavo gal septynis kartus. Ir visada dalyvaudama seminaruose šoka kartu su seminarus vedančiais treneriais. Šoka be poilsio, per visas pamokas, atsiduodama tam ką daro 100 proc. Vis galvoju iš kur pas ją tiek energijos ir jėgų, turbūt kai žmogus siekia tikslų jų tiesiog atsiranda,“ – pasakoja Renata.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.