fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

„Jei ne Jūs, tai kažkas kitas. Svajones reikia įgyvendinti drąsiai“ - grupinių ir individualių treniruočių trenerė, mitybos konsultantė Alina Daukševič.

Niekada nesidomėjau sportu, nemėgau kūno kultūros pamokų ir negalėjau nė įsivaizduoti, kad gyvenimą susiesiu su sportu. Tačiau viskas pasisuko kitaip. Baigusi mokyklą 7 mėn. gyvenau Kipre, grįžusi pradėjau studijas ir įsidarbinau vyr. administratore sporto klube Vilniaus senamiestyje. Po 3,5 metų supratau, kad nebėra perspektyvų augti, išėjau ir ėmiau organizuoti grupinius užsiėmimus – ieškojau patalpų žmonių, trenerio. Po pusmečio pati pajutau norą tapti trenere.
Pirmą kartą į „Aeromix“ atėjau 2010 m. Tuomet jau vedžiau grupines treniruotes, tačiau, gerbdama savo klientes, norėjau mokytis, tobulėti ir gerinti paslaugų kokybę. O būtent žinios ir leidžia padėti žmonėms, nepakenkti jiems. Renatos ir Natalijos mokymų programa buvo pirmasis spyris profesionalios mano karjeros link ir iki šiol esu už jį dėkinga.
Grupines bei individualias treniruotes vedu beveik 8 metus, kasdien po 1-2 užsiėmimus. Taip pat sudarinėju sveikos mitybos planus, nes siekiant turėti sveiką ir gražų kūną, maistas ir sportas yra neatsiejami dalykai.
Esu vietoje nenustygstanti asmenybė, tad ir mano treniruotės dinamiškos, nesikartojančios – nuolat stengiuosi sugalvoti ką nors naujo: pakeisti inventorių, treniruotės tipą, mėgstu derinti statiką su dinamika, kaitaliot kardio-lėto tipo treniruotes. Mano nuomone, sėkmę gali atnešti tik nuoširdus darbas, meilė savo veiklai, atsidavimas ir domėjimasis profesinėmis naujovėmis negailint laiko. Žmonių juk neapgausi, jie mato, kiek įdedi darbo.
Kiekvienas žmogus turi skirtingą kūno tipą, skirtingą temperamentą – vieni nori papildomo dėmesio, mėgsta, kai prie jo prieina, o kiti mieliau stebi iš šono, palaiko atstumą. Tad norint tapti geru treneriu ir pastebėti menkiausius niuansus, svarbu kasdien bent valandėlę skirti profesiniam tobulėjimui: gilinti žinias apie fiziologiją ir anatomiją, domėtis garsių trenerių sėkmės istorijomis, jų patirtimi, skaityti motyvacines knygas, parinkti muziką ir t.t. Planuojant galima nuveikti žymiai daugiau nei veikiant be plano.
Nors iš šalies gali atrodyti, kad viskas labai lengva ir paprasta, šypsotis ir stryksėti pasižiūrėjus vaizdo įrašų internete tikrai nepakanka. Trenerio darbe daug iššūkių. Privalai:
1. Būti charizmatiška asmenybe;
2. Gebėti bendrauti su publika;
3. Mokėti suvaldyti minią ir priversti ją dirbti pagal tavo sudarytą planą;
4. Turi išmanyti santykių/žmogaus psichologiją;
5. Nuolat domėtis naujovėmis (įvairūs seminarai, straipsniai, renginiai, aktualios problemos);
6. Būti pavyzdžiu kitiems;
7. Būti 100% punktualus;
8. Visada demonstruoti gerą nuotaiką, būti pakylėtas, kad po tavo treniruočių žmogus išeitų maloniai pavargęs, su šypsena.
Sportas, treniruočių vedimas iš pradžių man tapo darbu. Tik tada, kai išėjau vasaros atostogų, pirmą kartą supratau, kad be sporto negaliu. Vesdavau po kelias treniruotes kiekvieną darbo dieną, kartais ir savaitgaliais, tad kai staiga sustojau, jaučiau kaip visą raumenyną kutena, niežti – raumenys patys prašėsi krūvio. Tai ir buvo pirmas signalas, kad be sporto jau negalėsiu.
Įkvepia ir klientų atsiliepimai, o ypač maloniai nustebino komplimentas: „Tu man esi tobula, kaip iš paveiksliuko ir, jei ne mano vyras, Tavo foto pakabinčiau ant šaldytuvo pačiam centre, kad prieš atidarydama gerai pagalvočiau“.
Sportuojantis žmogus jaučia pagarbą sau, yra pakylėtas. Asmeniškai aš sporto dėka esu fiziškai stipresnė, energingesnė, lankstesnė, ištvermingesnė, pagerėjo koordinacija, laikysena. Sportas ir žinios apie sveiką, subalansuotą mitybą padėjo atsikratyti per nėštumą priaugtų 30 kg.
Kaip sveikai, taisyklingai mankštintis ir atgauti formas bei jėgas patariu ne tik savo klientėms, bet ir žurnalo „Cosmopolitan“ skaitytojoms. Taip pat teko padirbėti keliuose projektuose, reklamose.
Ne kiekvienas išdrįsta tapti treneriu, tačiau esu įsitikinusi, kad jei žmogus išties to nori, mato viziją ir yra pasiryžęs daug dirbti dėl savo svajonės – viskas tikrai įmanoma! Svarbiausia – nepasiduoti iškilus problemoms, spręsti jas ir atminti, kad išbandymai tik padeda tobulėti ir siekti vis aukštesnių tikslų.
Dar abejojančius skatinu drąsiau įgyvendinti savo troškimus, nes jei ne jūs, tą padarys kažkas kitas!
„Puikiai pamenu Alinos pradžią. Neįmanoma nepastebėti jos užsispyrimo ir ryžto eiti pirmyn. Alina sėkmingai baigė visus bazinius seminarus, įgijo grupinių užsiėmimų trenerės licenciją, bet nepaliauja mokytis ir nuolat tobulėja. Nė trupučio neabejoju jos sėkme, nes žmonės, kurie domisi savo sritimi, gilinasi į smulkiausius niuansus ir siekdami savo tikslų įdeda daug pastangų, tiesiog negali būti nesėkmingi“ – Renata Leganovič.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.