fbpx
close
Paieška

Interviu

Italų pilateso mokytojai tikisi informacijos išalkusių seminaro dalyvių!

Pilates mokytojai Cinzia Galletto ir Maximilian Stohr, kurie mokėsi iš paties Pilates mokinio, pilateso meistro Ron Fletcher sako supratę, kad vien tik gerai judėti nepakanka. „Norint suprasti, iš kur ateina judesys, kūnui reikia didesnio sąmoningumo“, – sako trenerių duetas iš Italijos.
Įdomu tai, kad M. Stohr anksčiau dešimt metų žaidė futbolą ir dar dešimt metų praleido mokydamas saugaus sporto ir lenktyninių automobilių vairavimo. Kviečiame skaityti interviu su italų pilateso profesionalu!
Maximilian, ką Jums iki šiol teko girdėti apie Lietuvą?
Tiesą pasakius, čia, Italijoje, apie Lietuvą žinome labai mažai, išskyrus tai, kad jūsų moterys labai gražios (šypsosi).
Jei rimtai, aš labai mėgstu gamtą ir pamenu kartą skaičiau puikų straipsnį apie nacionalinius Lietuvos parkus. Taigi, būtų smagu rasti laiko juos aplankyti.
Kur Jūs mokėtės Pilateso?
Kartu su Cinzia pilateso žinias perėmėme iš pilateso meistro Ron Fletcher. 2011 m. pradėjome dėstyti Fletcher Pilates fakultete, po pusmečio mūsų mokytojas mirė. Mokėme Pilateso R. Fletcher mokykloje iki 2015 m. Vėliau atidarėme savo pilateso studiją „Atelier Pilates“.
Kokia pagrindinė Jūsų būsimo seminaro Lietuvoje žinutė?
Norime pademonstruoti sudėtingus pilateso pagrindus, bet tuo pačiu daug kalbėsime apie kūną, sąmoningumą sporte. Vien gerai judėti nepakanka. Norint suprasti, iš kur ateina judesys, kūnui reikia didesnio sąmoningumo.
Pažadu, tai bus kietas savaitgalis, kurio dalyviai niekada nepamirš (šypsosi).
Koks geriausias Pilateso inventorius ir kodėl?
Atsakyti nelengva… Mano mėgstamiausias – stuburo korektorius (ang. Spine Corrector), bet aš jį vadinčiau pertvarkytoju, nes su šiuo treniruokliu galima labai daug nuveikti. Tai neabejotinai būtų pirmasis daiktas, kurį pirkčiau naujai atidaromai pilateso studijai.
Kokias sveikatos problemas padeda spręsti pilateso pratimai?
Pilatesą patartume rinktis žmonėms, turintiems bėdų su skrandžio refliuksu, stuburo išvarža, peties sąnariu, po klubo sąnario keitimo operacijos.
Ar šiais įtemptais laikais įmanoma gyventi be jokio kūno skausmo?
Laimei, taip, bet tai reikalauja kasdienio darbo, kantrybės ir, svarbiausia, nuoseklumo.
Ko tikitės iš Lietuvių trenerių?
Besišypsančių veidų ir informacijos alkio. Pasiruoškite kentėti! (šypsosi).
Kaip gyventi sveikai? Duokite vieną patarimą.
Judėkite!!!

Skaitykite straipsnį DELFI portale (skaityti)

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.