fbpx
close
Paieška

Interviu

Interviu su Svetlana Pugacheva

,,Mano varžybinio fitneso stažas 24 metai. Turiu ką papasakoti, esu sukaupusi nemažai patirties kaip sportininkė ir kaip trenerė rengdama sportininkus”, sako S. Pugacheva.

1. Svetlana, jūs esate sportininkė, mokote kitus, tačiau juk reikia praleisti laiko ir su artimaisiais…, visiems įdomu – iš kur tiek energijos ir jėgų? Galbūt žinote slaptą receptą?

Slaptą receptą? Žinoma turiu! Paprasčiausiai man viskas gyvenime įdomu, ir todėl noriu viską suspėti. Nepaisant įtemptos darbotvarkės (asmeninės treniruotės, seminarai, treniruotės sau), stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti su šeima. Mes viską darome kartu: treniruojamės, tvarkomės namuose, ilsimės, keliaujame. Paslaptis paprasta – reikia turėti tikslų planą ir viską kuo anksčiau susiplanuoti. O po to, tik laikytis sudaryto plano, nešvaistyti laiko niekniekiams. Laikas – tai ribotas resursas, todėl jį stengiuosi naudoti maksimaliai racionaliai.

2. Jūs visą gyvenimą sportuojate. Kas jus pastūmėjo sportuoti, koks sportas jums patinka?

Teisingai, aš sportuoju nuo pat vaikystės ir iki šiol! Pamėgti įvairius sportus mane įpratino mama. Dėka jos, įsisavinau daugelį sporto šakų. Taip pat turiu dėkoti mano kūno kultūros mokytojui, nusipelniusiam Rusijos mokytojui, Borisui Adrejevičiui Drobininui, (Борису Андреевичу Дробину), kuris išmokė manęs mokymo metodikos. Po to aš pasirinkau studijuoti Pedagoginio universiteto kūno kultūros fakultete, kuriame mielai įsisavinau anatomijos, fiziologijos, biochemijos, amžiaus tarpsnių psichologiją ir kitą, kas reikalinga norint dirbti treneriu arba mokytoju. Labai patinka lengvoji atletika ir bodibildingas, juos profesionaliai kultivuoju iki šiol, nuolat ruošiuosi ir dalyvauju varžybose.

3. Jūs vedate seminarus, skirtus įgyti asmeninio trenerio licenciją, o rugsėjį papildomai vyks seminaras “Pasiruošimas fitneso ir kultūrizmo varžyboms”. Kas jums svarbiausia, kuomet dalinatės savo žiniomis, ko jūs pati pasimokote iš savo studentų?

Esant dėstytoju, man svarbu ne tiesiog perteikti informaciją, reikia įsitikinti, kiek giliai ta informacija liko studentų galvose. Taip pat noriu žinoti jų požiūrį į ginčytinus klausimus, kaip jie suprato jiems pateiktą medžiagą. Kiekviena studentų grupė yra skirtinga ir pagal temperamentą, ir pagal suvokimą, todėl stengiuosi pagauti jų “bangą”. Kai kas iš studentų naujokai, o kai kas jau turi didelę patirtį. Kiekvieną kartą bendraujant aš įgaunu naujų patirčių ir mokausi kitaip pateikti informaciją.

4. Jūs pati dažnai dalyvaujate varžybose. Ar dažnai kiti prašo jūsų pagalbos? Gal tiems, kurie nori dalyvauti varžybose, jūs fitneso centre “Aeromix” vesite seminarą kuriame ir mokysite kaip pasiruošti tokioms varžyboms?

Mano varžybinio fitneso stažas prasidėjo 1993 metais, taigi jau 24 metai… Ruošti kitus sportininkus varžyboms aš pradėjau 2000 metais, reiškia ruošiu jau 17 metų. Mano mokinės yra tapusios Lietuvos, Rusijos, Europos ir pasaulio čempionėmis, todėl turiu sukaupus tikrai nemažai patirties. Turiu ką papasakoti specialaus seminaro metu, nes seminaro “Asmeninis treneris” rėmuose to padaryti nespėčiau, tuo tarpu klausimų šia tema iš ties kyla daug. Taip “Aeromix” vadovybei ir kilo idėja rengti atskirą seminarą.

5. Kaip manote kokių savybių turėtų turėti žmogus, norintis eiti jūsų keliu?

Pozityvus požiūris į gyvenimą, mokėjimas nusistatyti gyvenimo tikslą, disciplina, kantrybė, pasitikėjimas savimi.

6. Ir pabaigai. Ko studentai galėtų išmokti jūsų seminaruose ir ko jūs jiems palinkėsite?

Stengsiuosi perteikti jiems savo ilgametę patirtį, savo žinias, mokėjimą savarankiškai galvoti ir mąstyti bei atsirinkti informaciją, pasirinkti teisingą sprendimą skirtingose situacijose. Linkiu aklai netikėti įvairiais straipsniais rastais interneto platybėse, linkiu ieškoti mokslinių tyrimų, atlikti tyrimus patiems, mokykitės ir praktikuokite sportą bei kūno kultūrą visą gyvenimą!
Ir dar – tikėkite savo jėgomis, tik tuomet kažkas pavyks!

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.