fbpx
close
Paieška

Seminarai

Imuninė sistema ir sveikata

2022 m. vasario 5 d., vasario 19 d.
Zoom platforma
  • Aeromix
€85

Imuninė sistema ir sveikata

Dar senovės laikais Hipokratas yra pasakęs, kad natūralūs sveikatos tiekėjai slypi mumyse. Pasirodo jis buvo visiškai teisus, nes XXI amžiaus atradimai bei narpliojami imuninės sistemos veiklos mechanizmai neatsiejamai įrodė – mityba yra svarbus kriterijus imuniteto formavimuisi. Nuo T limfocitų brandos iki uždegiminių procesų aktyvacijos – pritrūkus žaliavos imuninės sistemos ląstelės tinkamai nebefunkcionuos. Deja, mūsų organizmas nesugeba sintezuoti visų reikiamų makro/mikro-elementų, vitaminų, todėl maisto pasirinkimas ne visada privalo būti grindžiamas vien skonio paletės aspektais. Funkcionalumas – tai kiekvieno maisto produkto paskirtis, kuris savyje esančiomis medžiagomis atlieka tikslinį, sisteminį poveikį mūsų organizmo darnios veiklos palaikyme. 

Seminaro metu pradėsime nuo pagrindų bei nersime į konkrečias subtilybes siejančias mūsų dietas su imuninės sistemos veikla. 

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir dietistams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Seminaras skirtas sveikatos specialistams, treneriams, kineziterapeutams, dietistams bei visiems, kurie nori tobulėti bei gilintis žinias apie mitybos ir imuninės sistemos veiklos sąsajas.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektorinėje parduotuvėje (žiūrėti)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminaro trukmė 10.00-13.00 val.

Seminarai vyks Online formatu, naudojant Zoom programėlę. Kiekvienas dalyvis turės seminaro įrašą, kuris bus prieinamas 4 mėnesius.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir dietistams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas. 

I dalis vyks vasario 5 d., nuo 10.00 val.-13.00 val.

1)    Mikro/makro elementai – kas tai? Kokie jų poreikiai kiekvienam iš mūsų.

2)    Maistinės medžiagos prie skirtingų maitinimosi būdų, dietų.

3)    Kuo svarbus individualumas.

4)    Energetinių poreikių nustatymas.

5)    Veiksniai turintys įtakos mitybos būdo efektyvumui.

 

II dalis vyks vasario 19 d., nuo 10.00 -13.00 val.

Imuninė sistema

1)     Sandara, struktūriniai aspektai.

2)    Mitybos sąsaja su imuninės sistemos veikla.

3)    Mikroelementai, vitaminai bei jų įtaką imuninei sistemai.

4)    Lėtinės ligos bei imuninė sistema.

5)    Fizinio krūvio įtaka dietai bei imuninės sistemos veiklai.

Gyvenimo būdas – ar visa tai suderinama siekiant stiprios imuninės.

Seminaro pavadinimas Kaina iki 2022.01.25 Kaina nuo 2022.01.26
Imuninė sistema ir sveikata 80 Eur 85 Eur
Imuninė sistema ir sveikata ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams** 70 Eur 75 Eur

***Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.