fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

„Funkcionalus kūnas yra raktas į pilnavertį gyvenimą“ - aktorius, grupinių užsiėmimų treneris Laurynas Paukštys.

„Trenerio darbe ypač svarbu būti savimi“

Sportas pakeičia gyvenimo kokybę. Funkcionalus kūnas yra raktas į pilnavertį gyvenimą. O man treniruotės iš pomėgio palaipsniui virto mylimu darbu, be kurio nebeįsivaizduoju savo gyvenimo.
Maždaug prieš 10 metų, supratęs, kad esu tiesiog per silpnas, apsileidęs, pradėjau reguliariai ir tikslingai sportuoti. Iš pradžių savarankiškai, savo kambaryje, o po trejų metų ėmiau vaikščioti į sporto klubą. Treniruoklių salę greitai pakeitė grupinės treniruotės.
Grupiniai užsiėmimai man patiko nuo pat pirmo apsilankymo. Kuo toliau, tuo labiau pamilau šią veiklą. Neblogai sekėsi, pirmieji treneriai žavėjo begaline meile savo darbui, energija ir užsidegimu. Įkvėptam tokio pozityvo, prieš kokius 5 metus sukirbėjo mintis: „kodėl gi netapus treneriu?“. Iš pradžių tai tebuvo tyli svajonė, apie kurią prasitariau savo artimiesiems. Sulaukiau labai teigiamų reakcijų ir didelio palaikymo. Tai paskatino imtis veiksmų. Sužinojau apie „Aeromix“ mokyklą, išgirdau daug teigiamų atsiliepimų iš trenerių, pas kuriuos sportavau, tad susisiekiau su mokymų komanda ir, gavęs atsakymus į visus rūpimus klausimus, užsiregistravau į pirmąjį seminarą. Mokymai paliko tikrai gerus įspūdžius, įkvėpė siekti šio tikslo, nepasiduoti.
Abejonių dėl pasirinkto kelio neturėjau. Žengiau į sporto pasaulį ryžtingai ir tvirtai. Siekdamas trenerio kvalifikacijos lankiau „Aeromix“ mokymus, seminarus, toliau vaikščiojau į savo mylimų trenerių užsiėmimus. Tik jau stengiausi ne tik fiziškai atidirbti, bet ir mokiausi iš jų. Išmoktus teorinius dalykus atrasdavau jų treniruotėse ir stengiausi viską maksimaliai įsisavinti.
Tačiau įsidarbinti buvo sudėtinga. Esu nuėjęs į kelis klubus pakalbėti asmeniškai, sakiau, jog esu naujas ir noriu darbo. Buvau palydėtas ir ironiškom šypsenom. Į daug vietų siunčiau CV, bet nesulaukiau jokio atsakymo. Teko atlaikyti iššūkį, nenuleisti nosies ir išlaukti savo laiko. Vieną dieną mano trenerė Evelina, pas kurią sportavau, pasiūlė pakeisti ją viename iš sporto klubų. Be abejo, sutikau. Darbdaviai, pasitikėdami Evelina, suteikė progą. Man tik to ir reikėjo. Startavau sėkmingai, sulaukiau gerų atsiliepimų. Tai atvėrė duris naujoms galimybėms.
Iš pradžių labiausiai motyvavo artimųjų palaikymas. Ypač sunkiais momentais, kai pradėdavau galvoti, jog gali nepavykti. Dėl savo gebėjimų neabejojau – kiek darbo įdėsi, tiek ir turėsi. Tačiau žengiant į naują pasaulį, kuriame daug gerų trenerių, nelengva ir psichologiškai. Kartais kildavo klausimas, ar atsiras vieta man.
Dabar, kai pavargstu nuo krūvio, pati didžiausia motyvacija yra žmonės, kurie pas mane sportuoja. Manau, jog šiame darbe ypač svarbu būti savimi. O ir žmogus atranda „savo“ trenerį, tą, kuris jam tinka ir patinka, sutampa biolaukai. Stengiuosi būti profesionalus, nuoširdus, dėmesingas, atidus, tad visada labai apsidžiaugiu, kai žmogus prieina ir pasako, kad jam patiko mano vedama treniruotė. Kai žmogus naujas, suprantu, kad gerai atlikau savo darbą ir palikau gerą įspūdį. Bet pats nerealiausias atlygis yra tada, kai žmogus prieina po metų ir pasako tokį patį komplimentą. Tada suprantu, kad dirbu gerai – ne vieną treniruotę, ne savaitę, o visada.
Didžiuojuosi, kad tapau treneriu. Kad kažkada kilusi mažytė svajonė virto realybe ir trenerio darbas dabar yra pagrindinė mano veikla. Šiuo metu vedu Les Mills Body Pump, CXWORX ir Body Combat treniruotes. Taip pat TRX (suspension training). Anksčiau vedžiau funkcines treniruotes, Body Sculpt, Circle training, Press&Back treniruotes. Dirbu dviejuose sporto klubuose: „People Fitness“ ir „Goodlife“. Kartais užsiėmimuose būna 6-7 žmonės, o vakarais renkasi virš 30.
Jau žinau kokios treniruotės man patinka, tad tobulinuos ir gilinu žinias, susikoncentravęs į man aktualius dalykus. Bet, kol ieškojau savęs, ėjau į visus įmanomus seminarus. Norėjau kuo daugiau sužinoti, pamatyti, išgirsti. O ir užmegztos pažintys padidina galimybes sulaukti darbo pasiūlymų. Dabar investuoju ir gilinuos į „Les Mills“ programas (esu pasiekęs Les Mills Body Pump treniruotės „Advanced“ trenerio lygį), noriu kelti kvalifikaciją ir tapti geriausia savo versija. Tikslas yra, belieka daug dirbti. Taip pat nuo rugsėjo dėstau scenos judesio paskaitas Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (LMTA). Šia veikla be galo džiaugiuosi ir didžiuojuosi.
Tiems, kurie abejoja, ar rinktis trenerio kelią, galiu pasakyti tiek: šį darbą gerai dirbti galima tik darant tą iš visos širdies, tad jei yra abejonių, gal ir nereikia. Geriausias būdas pasitikrinti – grupiniai užsiėmimai. Išbandykite skirtingas treniruotes pas skirtingus trenerius ir viskas turėtų susidėlioti į vietas. Jei jau žinote, kad norite, pradėti reikia nuo „Aeromix“ klasikinės aerobikos seminaro.
Sėkmę, mano nuomone, lemia nuoseklus darbas ir kantrybė. Buvo laikas, kai niekas nereagavo į mano CV. Bet atėjo ir ta diena, kai mane pastebėjo ir buvau pakviestas į darbo pokalbį. Tiesiog tikėkit, labai stenkitės, turėkite viziją ir vieną gražią dieną tai taps realybe.

„Laurynas – išskirtinė asmenybė. Jis ilgam įstrigo mano atminty kaip labai nuoširdus ir atviras, charizmatiškas, mokantis bendrauti, tikslo siekiantis žmogus, turintis visas treneriui reikalingas savybes. Mokytis pas mus pradėjo nuo visiško nulio, bet greit supratau, kad šis vaikinas lengvai nepasiduos. Labai džiaugiuosi, kad jam sekasi ir tikiu, kad jis užlips į fitneso olimpą“ –  Renata Leganovič.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.