fbpx
close
Paieška

Konvencijos

FORUMAS FITNESAS IR SVEIKATA

2020 m. rugsėjo 12 d.

Tikimės, jog renginys FORUMAS. FITNESAS IR SVEIKATA Jūs įkvėpė naujam sezonui💪🏻, jog dieną praleidote įspūdingai su įspūdingais pranešimais ,vertinga informacija bei naujomis idėjomis , kurias sėkmingai įgyvendinsite naujame sezone! 💪🏻🙏Mes norime Jums palinkėti tvirtybės ir užsispyrimo einant pasirinktu keliu nepaisant sunkumų ir kliūčių! Įprasminkite savo veiklas ir darykite tai, ko niekada nedarėte! ☝🏻☝🏻Atminkite,jog sunkūs laikai sukuria stiprius žmones, o stiprūs žmonės sukuria gerus laikus! Tad kurkime visi kartu sveiką ir gražų rytojų!🙏AČIŪ, kad buvote su mumis! Nors renginys vyko online,tačiau jautėme Jūsų buvimą kartu👏👏🙏 Nuoširdžiai dėkoju renginio pranešėjams, už tvirtą partnerystę bei nuostabius ir ypač vertingus pranešimus: sporto medicinos gydytojui Daliui Barkauskui, gydytojai dietologei Editai Gavelienei, viešųjų ryšių ekspertui Robertas Šapalas , gydomosios medicinos specialistei Ingridai Kuprevičiūtei, Vilniaus Kolegijos pedagogikos fakulteto dekanei Vaiva Juškienė, profesionaliems treneriams Lorenzo Sommo, David Stauffer Fit Pro, judesio ekspertei Elena Volkova

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.