fbpx
close
Paieška

Konvencijos

Forumas ,,Fitnesas ir sveikata"-2018

2018 m. rugsėjo 08 d.

Trenerio darbas yra jauna industrija. Pradedame atrasti daug naujų dalykų šioje srityje, o tai reiškia, kad mes turime atprasti nuo senų įpročių, mes turime keisti savo mąstymą, kadangi atsiranda naujos idėjos, galimybės, tendencijos. Fitnesas sparčiai keičiasi, keistis turime ir mes. Forumo metu išgirdome daug svarių įžvalgų, skirtingų nuomonių, mokslinių tyrimų, fitneso tendencijų, kas padės MUMS einant šiuo prasmingu keliu. Nuoširdžiai dėkojame JUMS už dalyvavimą, mes įsitikinome, kad visiems mums yra svarbus sveikatinimas, fitnesas, tiek daug susikaupusių žmonių vienoje vietoje seniai teko matyti. Jūs esate JĖGA, tas vulkanas, kuris judant tinkama linkme galime didžius ir prasmingus darbus nuveikti. Sėkmės Jums !! Mes Jumis tikime! Nuoširdžiai dėkojame lektoriams: David Stauffer, Egle Kemeryte, Juozas Jankauskas, Robertas Šapalas, Andrius Česnauskas, Dalius Barkauskas, Evelina Cikanavičiūtė, Karolina Mankute, Julija Asovskaja, Svetlana Pugacheva, kurie dalinosi su mumis informacija! Tai ką mes girdėjome renginio metu, įdėta labai daug pastangų ir laiko atrenkant tai, kas yra svarbu ir nauja! AČIŪ! Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo. AČIŪ!!

Daugiau nuotraukų rasite čia: FORUMAS

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.