Konvencijos

EUROWELLNESSDAY - 2018

2018 m. kovo 10 d.

Jausmas, kurį patyrėme  Eurowellnessday renginyje, dar ilgai išliks mūsų širdyse. Tokios akimirkos visada verčia susimąstyti……susivokti, koks iš tikrųjų prasmingas mūsų darbas. Jausti, matyti dėkingumą Jūsų akyse, išsakytuose žodžiuose-didžiausias atpildas mums už viską ir varomoji jėga! Nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame už akimirkas, kurias patyrėme kartu su JUMIS! JŪS NUOSTABŪS! Mes esame laimingos sutikę JUS!

Šeštus metus organizuojamas renginys – tikras profesionalaus judesio, dinamiškų pamokų, pozityvios energijos bei geros nuotaikos užtaisas! Kraują kaitino ir gera energija užkrėtė svečiai iš saulėtosios Italijos –nepakartojamieji Alessandro Muo bei Sasà Salvatore Pagano. Įsimintiną Pilates pamoką su mažais kamuoliukais pravedė Sigita Baušytė.

Erdvioje salėje visą dieną vyko dynamic stretchpilates, dynamic postural, funkcinės treniruotės. Grįžtantys dalyviai ir kasmet augantis jų skaičius įrodo, kad tradicija tapęs renginys naudingas bei reikalingas. Paskyrę dieną aktyviam mokymuisi ir viena kitą vejančioms treniruotėms, žmonės išsinešė ne tik gilesnes žinias ir naujus iššūkius. Bendraminčių būry jie dalinosi mintimis, pasisemė naujų idėjų, pasikrobvė „baterijas“ ir sulaukė palaikymo bei įkvėpimo naujiems sumanymams. Tad nors fiziškai diena itin intensyvi, dalyviai į namus grįžo pailsėję ir kupini jėgų vėl kibti į darbus bei pasiruošę nuversti kalnus.

Daugiau nuotraukų rasite čia: EUROWELLNESSDAY

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!