fbpx
close
Paieška

Konvencijos

EUROWELLNESSDAY - 2018

2018 m. kovo 10 d.

Jausmas, kurį patyrėme  Eurowellnessday renginyje, dar ilgai išliks mūsų širdyse. Tokios akimirkos visada verčia susimąstyti……susivokti, koks iš tikrųjų prasmingas mūsų darbas. Jausti, matyti dėkingumą Jūsų akyse, išsakytuose žodžiuose-didžiausias atpildas mums už viską ir varomoji jėga! Nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame už akimirkas, kurias patyrėme kartu su JUMIS! JŪS NUOSTABŪS! Mes esame laimingos sutikę JUS!

Šeštus metus organizuojamas renginys – tikras profesionalaus judesio, dinamiškų pamokų, pozityvios energijos bei geros nuotaikos užtaisas! Kraują kaitino ir gera energija užkrėtė svečiai iš saulėtosios Italijos –nepakartojamieji Alessandro Muo bei Sasà Salvatore Pagano. Įsimintiną Pilates pamoką su mažais kamuoliukais pravedė Sigita Baušytė.

Erdvioje salėje visą dieną vyko dynamic stretchpilates, dynamic postural, funkcinės treniruotės. Grįžtantys dalyviai ir kasmet augantis jų skaičius įrodo, kad tradicija tapęs renginys naudingas bei reikalingas. Paskyrę dieną aktyviam mokymuisi ir viena kitą vejančioms treniruotėms, žmonės išsinešė ne tik gilesnes žinias ir naujus iššūkius. Bendraminčių būry jie dalinosi mintimis, pasisemė naujų idėjų, pasikrobvė „baterijas“ ir sulaukė palaikymo bei įkvėpimo naujiems sumanymams. Tad nors fiziškai diena itin intensyvi, dalyviai į namus grįžo pailsėję ir kupini jėgų vėl kibti į darbus bei pasiruošę nuversti kalnus.

Daugiau nuotraukų rasite čia: EUROWELLNESSDAY

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.