Konvencijos

EUROWELLNESSDAY - 2017

2017 m. sausio 28 d.

Sausio pabaigoje įvykęs, ilgai lauktas renginys ,,Eurowellnessday boutique -2017” pritraukė nemažai dalyvių, kuriems kiekviena diena yra pilna atradimų, idėjų, kurie jaučia, kad be sveikos sielos nėra sveiko kūno!
Penki treneriai, kurių priekyje svečiai iš saulėtosios Italijos – Lorenzo Sommo ir Laura Cristina, dalinosi savo žiniomis ir patirtimi visą dieną vykusiame renginyje.
Nuo žinomo „Pilates“ judesių subtilybių iki Lietuvoje dar ne taip populiaraus „Animal Flow“, kurio judesius meistriškai scenoje liejo Lorenzo Sommo. Naujų atspalvių „Pilates“ treniruotei suteikė Laura Cristina mokydama šokio žingsnelių „Pilates for Dance“ pamokoje bei leisdama įsigilinti į „Pilates“, kitaip nei įprasta, naudojant priemones, „Pilates rings“ ir „Pilates balls“.
Kristina Zaičenkovienė, Odeta Kuncaitienė jogos, pilateso trenerės, žinomos visoje Lietuvoje, dalinosi patirtimi „Pilates rotations“, „Roll relax“ ir kitose treniruotėse. Trenerių vedamose treniruotėse galėjai pajusti savo kūną, giliau įkvėpti ir atsipalaiduoti.
Iš dalyvių šypsenų po renginio galėtumėm spręsti, kad dalyviai į namus grįžo pailsėję, įkvėpti naujų idėjų, iššūkių, pagilinę savo žinias, susitikę su savo bendraminčiais.
Lauksime sugrįžtant kitais metais bei iki susitikimų „Aeromix“ seminaruose.

Daugiau nuotraukų mūsų puslapyje FB.

Video:

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!