fbpx
close
Paieška

Konvencijos

EUROWELLNESSDAY - 2017

2017 m. sausio 28 d.

Sausio pabaigoje įvykęs, ilgai lauktas renginys ,,Eurowellnessday boutique -2017” pritraukė nemažai dalyvių, kuriems kiekviena diena yra pilna atradimų, idėjų, kurie jaučia, kad be sveikos sielos nėra sveiko kūno!
Penki treneriai, kurių priekyje svečiai iš saulėtosios Italijos – Lorenzo Sommo ir Laura Cristina, dalinosi savo žiniomis ir patirtimi visą dieną vykusiame renginyje.
Nuo žinomo „Pilates“ judesių subtilybių iki Lietuvoje dar ne taip populiaraus „Animal Flow“, kurio judesius meistriškai scenoje liejo Lorenzo Sommo. Naujų atspalvių „Pilates“ treniruotei suteikė Laura Cristina mokydama šokio žingsnelių „Pilates for Dance“ pamokoje bei leisdama įsigilinti į „Pilates“, kitaip nei įprasta, naudojant priemones, „Pilates rings“ ir „Pilates balls“.
Kristina Zaičenkovienė, Odeta Kuncaitienė jogos, pilateso trenerės, žinomos visoje Lietuvoje, dalinosi patirtimi „Pilates rotations“, „Roll relax“ ir kitose treniruotėse. Trenerių vedamose treniruotėse galėjai pajusti savo kūną, giliau įkvėpti ir atsipalaiduoti.
Iš dalyvių šypsenų po renginio galėtumėm spręsti, kad dalyviai į namus grįžo pailsėję, įkvėpti naujų idėjų, iššūkių, pagilinę savo žinias, susitikę su savo bendraminčiais.
Lauksime sugrįžtant kitais metais bei iki susitikimų „Aeromix“ seminaruose.

Daugiau nuotraukų mūsų puslapyje FB.

Video:

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.