fbpx
close
Paieška

Roberto Bocchi (Italija)

„Profesionalaus jogos užsiėmimus vedančio trenerio bruožai: niekada nesijausti dideliu ar svarbesniu už kitus; nesustoti tobulinti jogos praktikos metodiką; dirbti su atsidavimu ir nuolankumu“, – akcentuoja italų treneris Roberto Bocchi.

Išbandyti pilatesą ir jėgos jogą Roberto paskatino noras nuolat tobulėti ir praplėsti savo galimybes. Jis periodiškai lankosi JAV, kur studijuoja ir atnaujina savo turimas žinias. Čia jis ugdo gebėjimus praktikuodamas Ashtanga jogą. Jo įvairiapusiškas išsilavinimas ir didelė mokymų patirtis leidžia pasiūlyti naują programą, kurios metu sukuriamos originalios ir patrauklios treniruotės, patenkinančios skirtingus fitneso klientų poreikius.

Roberto sportinę karjerą pradėjo būdamas 7-erių. Jis nuo ankstyvo amžiaus praktikavo kovos menus, studijavo kung-fu ir tai chi. Septynis kartus tapo šalies čempionu visose trijose kategorijose: tuščios rankos, kovos su ginklais ir kovos technikų. Sulaukęs 17 metų laimėjo atranką ir gavo galimybę dalyvauti Kuoshu pasaulio čempionate. Tą patį pakartojo ir po metų.

Roberto buvo pakviestas į svarbiausią šalies renginį pristatyti savo mokyklą ir sukurti mokymosi sistemą fitneso industrijai. Kiek vėliau jis pradėjo praktikuoti ir kitus kovos menus – užsiimti pilno kontakto kovomis, kikboksu, Tailando boksu, boksu. Įgūdžius tobulina Prancūzijoje ir Tailande. Kai kurių minėtų disciplinų Italijos čempionas. Atstovauja šaliai tarptautinėse profesionalų varžybose ir patenka į geriausių pasaulio sportininkų dešimtuką savo kategorijoje. Jausdamas aistrą muzikai ir fitnesui, įsitraukė į fitneso pasaulį. 1998 m. prisijungė prie šokių komandos „Reebok“ kaip hip hop šokėjas ir tapo pagrindiniu Italijos Reeboko universiteto treneriu. Sukūrė originalias „Cardio kick boxing“, ,,Fighting bags“ ir ,,Wushufor fitness“ programas.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.