Roberto Bocchi (Italija)

„Profesionalaus jogos užsiėmimus vedančio trenerio bruožai: niekada nesijausti dideliu ar svarbesniu už kitus; nesustoti tobulinti jogos praktikos metodiką; dirbti su atsidavimu ir nuolankumu“, – akcentuoja italų treneris Roberto Bocchi.

Išbandyti pilatesą ir jėgos jogą Roberto paskatino noras nuolat tobulėti ir praplėsti savo galimybes. Jis periodiškai lankosi JAV, kur studijuoja ir atnaujina savo turimas žinias. Čia jis ugdo gebėjimus praktikuodamas Ashtanga jogą. Jo įvairiapusiškas išsilavinimas ir didelė mokymų patirtis leidžia pasiūlyti naują programą, kurios metu sukuriamos originalios ir patrauklios treniruotės, patenkinančios skirtingus fitneso klientų poreikius.

Roberto sportinę karjerą pradėjo būdamas 7-erių. Jis nuo ankstyvo amžiaus praktikavo kovos menus, studijavo kung-fu ir tai chi. Septynis kartus tapo šalies čempionu visose trijose kategorijose: tuščios rankos, kovos su ginklais ir kovos technikų. Sulaukęs 17 metų laimėjo atranką ir gavo galimybę dalyvauti Kuoshu pasaulio čempionate. Tą patį pakartojo ir po metų.

Roberto buvo pakviestas į svarbiausią šalies renginį pristatyti savo mokyklą ir sukurti mokymosi sistemą fitneso industrijai. Kiek vėliau jis pradėjo praktikuoti ir kitus kovos menus – užsiimti pilno kontakto kovomis, kikboksu, Tailando boksu, boksu. Įgūdžius tobulina Prancūzijoje ir Tailande. Kai kurių minėtų disciplinų Italijos čempionas. Atstovauja šaliai tarptautinėse profesionalų varžybose ir patenka į geriausių pasaulio sportininkų dešimtuką savo kategorijoje. Jausdamas aistrą muzikai ir fitnesui, įsitraukė į fitneso pasaulį. 1998 m. prisijungė prie šokių komandos „Reebok“ kaip hip hop šokėjas ir tapo pagrindiniu Italijos Reeboko universiteto treneriu. Sukūrė originalias „Cardio kick boxing“, ,,Fighting bags“ ir ,,Wushufor fitness“ programas.

Dalintis

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!