fbpx
close
Paieška

Robert Steinbacher (Šveicarija)

,,Kiekviena jūsų atliekama treniruotė, kiekvienas kelionės nuotykis ir kiekvienas įsigytas produktas suteikia jums emocinę vertę”,- teigia BodyArt mokyklos ir InZENtive platformos įkūrėjas Robert Steinbacher.

Jis tris dešimtmečius darė įtaką kūno rengybos,sveikatingumo pramonei pasauliniu mastu. Kaip terapeutas, jis kūrė holistines judėjimo koncepcijas. Robertas nuolat siekia kurti naujas idėjas, kurios kasdien padeda žmonėms judesiais pasiekti geresnę gyvenimo kokybę. Robertas yra mokyklos ,,BodyArt” įkūrėjas ir savininkas,  kurios buveinė yra Šveicarijoje. Mokykla ,,BodyArt” gyvuoja 25 šalyse, kuriose nuolat vyksta įvairūs seminarai, Workshopai, stovyklos. Šiuo metu daugiausia dėmesio skiria naujų projektų, programų įgyvendinimui, savimonės ir judėjimo ryšio ugdymui.

Robert yra buvęs profesionalus šokėjas, 2017 metais dirbo Madonos asmeniniu treneriu, tai buvo didžiausias proveržis jo karjeroje. Tradicinės kinų medicinos terapeutas, dirba su neįgaliais vaikais, gilinasi į kvėpavimo technikas ir rašo darbą kartus su Kolumbijos universitetu Amerikoje. Įkūręs didžiausią ,,Body Mind” mokyklą Šveicarijoje, ,,BodyArt” mokyklos tinklo įkūrėjęs, kuri veikia 25 šalyse visame pasaulyje, turintis 32000 bodymind sertifikuotus instruktorius, kiurie yra baigę mokymus.

Paskutiniu metu išpopuliarėjusi jo įkurta platforma InZENtive – tai pasaulinė tinklų platforma, jungianti mokymo, kelionių ir gyvenimo būdo produktus. InZENtive platforma sukurta tam, kad atneštų jus į džiaugsmo, vidinės ramybės ir suderinimo vietą, kad gyvenimas būtų geresnis ir geresnis. ,,Po 30 metų patirties tvirtai tikiu, kad žmogaus esmė reikalauja ryšio, judėjimo ir savimonės. Vis daugiau žmonių kenčia nuo atsijungimo, vienatvės ir prastos sveikatos. Štai kodėl gimė inZENtive”, teigia Robert Steinbacher. inZENtive orientuota į savęs tobulėjimą judant. ZEN reiškia fizinį ir vibracinį suderinimą, vidinę ir išorinę emocinės ir funkcinės gerovės kelionę.,, Gyvenimas yra judėjimas, o judėjimas yra pasikeitimas. Tik tada, kai esate pasirengęs keistis, galite judėti link savo tikslų. Judėjimas sukuria pagreitį ir augimą, kad patektumėte į vietą, kurioje turite klestėti”,- sako Robert.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.