fbpx
close
Paieška

Muriel Morwitzer (Australija)

Muriel, daugumai žinoma kaip Mumu, yra art of motion academy® Australia, žinomos  Contemporary Pilates & Slings Myofascial Training treniravimo organizacijos, įkurtos Karin Gurtner bei esančios Šveicarijoje bei Australijoje, Vyresnioji Lektorė ir Generalinė Direktorė.

Augdama Šveicarijos Alpėse, Mumu mėgavosi slidinėjimu, snieglenčių sportu, žygiais, šokiu ir baidarėmis.  Mumu šoko baletą, šiuolaikinius šokius, mokėsi Pilateso, šokėjų anatomijos bei choreografijos Laban centre Londone. Čia ji atrado savo meilę Pilatesui, aistrą mokyti kitus bei rodė dėmesį su judesiu susijusių profesijų kontekste įvykstančių traumų prevencijai.  

Nepaisant to, ji dažnai jautė, jog jos treniruotėms kažko trūksta. Dabar ji žino, ko jai trūko: gilesnio, moksliško ir šiuolaikinio suvokimo apie kūno sistemų tarpusavio ryšį bei praktinio šių žinių pritaikomumo, kurį jai suteikė Anatomijos Traukiniai ir Judesio Menas.

Holistinis ir šiuolaikiškas Judesio Meno požiūris į funkcinį treniravimą ir pratimų sekų programavimas, taikomas Pilatese bei Slings Myofascial treniravime, atgaivimo Mumu bei įkvėpė ją pokyčiams. Mumu jautėsi labai privilegijuota ir pagerbta, kai gavo pakvietimą studijuoti su Karin bei prisijungti prie Judesio Meno lektorių komandos  2009-aisiais.  

Būdama Judesio Meno komandos dalimi Mumu galėjo prisiliesti prie Karin atradimų, vienas kurių ir buvo Tom Myers‘ Anatomijos Traukinių koncepcija; Mumu visada prisimins šią akimirką! Susipažinusi su Tom koncepcija bei jos pritaikymo būdais, Mumu įgijo platesnę „kūno skaitymo“ perspektyvą bei stipresnį kūno sistemų tarpusavio ryšio suvokimą. Taip pat ji suprato, kaip pritaikyti šią koncepciją funkcionaliam judėjimui.  Kuo Mumu detaliau gilinosi į Anatomijos Traukinius, tuo aiškiau ėmė matyti trūkstamas savo „dėlionės“ dalis; jos požiūris pasikeitė kaip ir jos klientų rezultatai, kurie iki šiol yra labai geri.  

Prieš tapdama vyriausiaja Judesio Meno dėstytoja, komandos mokytoja bei ofiso Australijoje vadove,  Mumu kelis metus buvo vyresnioji dėstytoja. Ši veikla neleido Mumu atsikvėpti ir patenkino jos norą mokytis bei dalintis savo  aistra holistiniui judėjimui.

Mumu džiaugiasi savo kelione ir yra tikra, jog mokytis galima visą gyvenimą- tai ir suteikia jai įkvėpimo bei jaudulio!

Mumu yra keliautoja iš prigimties. Ji dėsto daugelyje pasaulio vietų: Šveicarijoje, Europoje, Singapūre, Balyje bei Australijoje.

Kvalifikacijos

 • Šiuolaikinis Pilatesas (Contemporary Pilates) lektorė
 • Slings Myofascial Training® lektorė
 • Anatomy Trains in Motion® lektorė
 • Sertifikacija IV Mankšta ant kilimėlio Šiuolaikiniame Pilatese ir Mokymo Metodologijos
 • Diplomas Mankšta ant kilimėlio ir Reformeris Šiuolaikiniame  Pilatese ir Mokymo Metodologijos
 • Slings Myofascial Training® sertifikuota praktikė
 • Šiuolaikinio šokio diplomas, Laban Centre London
 • Fizinio teatro mokytoja ir choreografė, Ecole d‘ Humanite Switzerland
 • Pasaulinė prezenterė narų Judesio Konferencijose ir Kongresuose  
 • Exercise Sports Science Australia (ESSA) prezenterė
 • Miofascialinis fitnesas, Robert Schleip
 • Peržengiant linijas: Eisena, Anatomijos traukiniai ir Fascijų Efektyvumas, James Earls
 • Akys Jūsų Stubure, Mary Bond
 • Skrodimo kursai, Thomas W. Myers
Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.