fbpx
close
Paieška

Lina Barauskienė

,,Apibendrinus visas savo turimas žinias ir praktiką sukūriau moksliškai pagrįstą programą, kuri padės Jums suprasti dietų daromą žalą, išmokys esminių mindfulness principų ir praktikų, padės atrasti intuityvų valgytoją savyje. O svarbiausiai – pamilti savo kūną, rodyti jam deramą pagarbą ir dėkingumą”,-sako gydytoja dietologė Lina Barauskienė.

Gydytoja dietologė yra sąmoningo valgymo mokytoja ir mindfulness praktikomis grįstos intuityvaus valgymo programos „Anti-dieta“ autorė. Daugiau nei 12 metų konsultuoja žmones su mityba susijusiais klausimais. Konsultuoja individualiai, mentoriauja (ilgalaikės konsultacijos), veda 10-ties savaičių mindfulness praktikomis grįstą, intuityvaus valgymo programą „Anti-dieta“ moterų grupėms. Savo mindfulness žinias gilinau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Vėliau mokslus tęsiau JAV, kur baigė sąmoningo valgymo mokytojų studijas. Ir šiandien aktyviai bendrauja su kolegomis iš viso pasaulio, kurie taip pat padeda žmonėms sveikti po ilgus metus kankinusių dietų.
Gydytoja Lina yra Lietuvos dietologų draugijos narė, Amerikos mitybos draugijos narė, Mindfulness asociacijos narė, dėmesingo įsisąmoninimo praktikė ir būsima mokytoja, sąmoningo valgymo programos „Am I Hungry“ for professionals sertifikuota mokytoja, populiariausios JAV ir didžiausią mokslinį pagrįstumą turinčios sąmoningo valgymo programos MB-EAT (mindfulness based – eating awareness training) sertifikuota mokytoja, buvusi dietetikos studijų lektorė Vilniaus Kolegijoje, mokslinių pranešimų ir straipsnių autorė ir bendraautorė, grupinių aerobikos treniruočių trenerė, Jogos praktikė.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.