fbpx
close
Paieška

Katherine Pentecost (Didžioji Britanija)

,,Aš neturiu tikslo pakeisti Jūsų išvaizdą, aš mokau pagerinti Jūsų kūno judesį, funkcionalumą, geresnę savijautą“, – teigia Katherine
Judėjimas atėjo į Katherine gyvenimą per meilę šokiui. Tai paskatino ją mokytis Pilateso ir jo mokyti netrukus po to, kai baigė Dizaino laipsnį (Design degree). Be paties judėjimo, Katherine atrado meilę mokymui ir bendravimui, o tai leido jai dirbti su įvairiais žmonėmis, be to, jai pasisekė dirbti su kitais mokytojais kaip pedagogei.
Siekdama pagilinti funkcinės anatomijos supratimą, kad galėtų geriau padėti savo klientams, ji susidūrė su Anatomy Trains & Art of motion. Tai buvo ideali mokslo ir sielos pusiausvyra su praktiniais pritaikymais, dėl kurių neįveikiamas žmogaus kūnas bent dalele tampa labiau suprantamas. Be mokymo, Katherine yra puiki gyvūnų mylėtoja ir nuolat mokosi gyvenimiškos išminties iš savo šuns.

Kvalifikacijos kėlimo kursai:
Sertifikuota mokytoja kurso ,,Anatomy Trains in Motion®“;
Sertifikuota mokytoja kurso ,,Slings Myofascial Training Teacher Advanced Level“;
,,Pilates Master Matwork“ mokytoja;
Sertifikuota ,,Pilates Comprehensive & Master Studio“ mokytoja;
,,Level 3 Pilates Matwork for Body Control Pilates“ mokytoja;
Sertifikuota ,,Active IQ Tutor/Educator“ mokytoja;
Sertifikuota ,,Certified Active IQ Assessor“ mokytoja;
Pranešėja ,,Body Control Pilates Development Weekend“;
Attended hands on dissection course with Functional Fascia.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.