fbpx
close
Paieška

Guillermo Gonzalez Vega (Argentina)

Guillermo – vienas iš pažangiausių fitneso mokymų lyderių, vienas iš pirmaujančių fitneso profesionalų visame pasaulyje. Buenos Airių universitete (Argentina) baigė sporto bakalauro studijas ir jau 35 m.dirba fitneso srityje.

Uždegančio G.G.Vegos stiliaus esmė – sporto žinių ir neįprastos choreografijos derinys, teikiantis malonumą kūnui ir sielai. Jo idėjos – neįprastos, įdomios, provokuojančios ir keliančios sportuojančių žmonių sąmoningumą. Unikalaus ir beprotiško stiliaus autorius skatina iš naujo įvertinti įprastus sporto metodikos ir šokio aspektus. Būdamas pažangus aerobikos ir fitneso profesionalas G.Vega išmoko sujungti bendravimo įgūdžius ir mokymo metodiką. Pasaulyje gerai žinomas kaip muzikos interpretavimo tėvas, Guillermo į fitneso sritį įvedė naują matmenį, įkūnijantį tai, kas visam laikui pakeičia pasirodymą scenoje: SAVE!

Jis įkūrė „Euroeducation“ mokyklą (Europos Fitneso mokykla), kuri pirmauja ne tik švietimo sistemoje, bet ir yra konkurencinga geriausių Europos fitneso mokytojų rinkoje.

Pasiekimai:

  • „Euroconventions“ savininkas ir direktorius
  • „Euroeducations“ (Euopos fitneso mokyklos) savininkas ir direktorius
  • Veda ,,Euroeducation“ seminarus Lietuvoje
  • Sukūrė mokymo programą „Aero Classic“
  • Sukūrė mokymo programą „HousedanZ“
  • Pasaulio aerobikos čempionatų prizininkas, daugiau kaip 20 nacionalinių ir Europos aerobikos čempionų choreografas
  • Daugelio fitneso konvencijų visame pasaulyje lektorius: „Fitness Brasil“ (Brazilija), „Idea“ (USA), „Fibo“ (Vokietija), „Salon du fitness“ (Prancūzija), „Festival de Fitness“ (Italija), „Fitness Sudamericana“ (Argentina) ir kt.
  • „Fitness TV“ laidų vedėjas Vokietijoje ir Argentinoje (DSF, SAT1, VOX1).
Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.