fbpx
close
Paieška

Giuseppe Orizzonte (Italija)

Giuseppe mėgsta skaityti, keliauti, praktikuoti jogą, pilatesą, pažinti naujus žmones visame pasaulyje ir bendrauti! Jau daugiau nei 30 metų jis moko, mokosi bei atlieka tyrimus fitneso ir sveikatingumo srityje. Baigė Reebok universitetą ir kaip profesionalus treneris pradėjo keliauti po pasaulį. Sertifikuotas ,,Absolute Hot Yoga” mokytojas, pažengęs ,,Zhineng Qigong“ treneris, baigė daug įvairių pilateso, jogos mokymų, teikia asmeninio trenerio paslaugas sveikatingumo ir reabilitacijos srityje. Per daugelį darbo sporte metų sukūrė novatoriškų mokymo programų, perkeldamas tam tikrus jogos praktikos būdus į tempimo, pilateso, funkcinio mokymo treniruotes. Šiuo metu jis veda seminarus mokytojams, dalinasi žiniomis, kaip mokyti kitus. Įkūrė dvi pilateso ir jogos studijas Italijoje. Pradėjo rengti profesinio mokymo programas Tailande ir Pietryčių Azijoje, kur jis ketina vykti ir sukurti naują mokymo bazę.

Anksčiau jis buvo profesionalus šokėjas, gimnastas, užsiminėjo kovų menais. Nemažai pasiekė sportinės aerobikos varžybose: 1989 m Italijos čempionas., su komanda tapo čempionais 1990 m., 2-oji vieta Europos čempionate 1991 m.
Giuseppe Orizzonte ir šiandien dar mokosi naujų fitneso ir sveikatingumo metodų!

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.