fbpx
close
Paieška

Fabio Block (Brazilija)

„Atliekant pilateso pratimus svarbi kiekviena detalė ir teisingi šios technikos pagrindai. Mūsų gyvenimas yra nuolatinis mokymasis, todėl ir gilinantis į pilateso subtilybes, svarbu kuo daugiau domėtis, analizuoti ir praktikuotis“, – teigia Fabio. Sukaupęs didžiulę patirtį pilateso srityje, Fabio nori pasidalinti asmeninėmis žiniomis ir įžvalgomis su Jumis, atvykdamas į Lietuvą. Sveikatingumo ir kineziterapijos srityje jis dirba 20 metų. Sporto universitete Vokietijoje įgijo kūno kultūros specialybę. Fabio baigė specialius „Pilates matwork“ ir „Pilates rehabilitation“ mokymus. Fabio, drauge su Mary, yra programos ,,Visiskai nauja pilateso vizija fitnesui“ iniciatorius ir kūrėjas. Fabio yra sertifikuotas pilateso dėstytojas, veda „Euroeducation“ programos mokymus Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Slovėnijoje, Lietuvoje, veda mokymus Brazilijoje, Dubajuje. Fabio gyvena ir dirba Pilateso institute Brazilijoje, veda privačias pamokas žmonėms, turintiems sveikatos problemų bei pamokas su pilateso treniruokliais. Dalyvauja įvairiose Fitness&Wellness konvencijose visame pasaulyje kaip lektorius. Turi muzikinį išsilavinimą, kurį įgijo Josef Strauss konservatorijoje, Vokietijoje, taip pat turi šokio, kapueiros kovos meno ir aerobikos patirties.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.