fbpx
close
Paieška

Elena Pencheva

„Vaikai verčia mane judėti tolyn, tobulėti, siekti, kad užsiėmimai būtų įdomesni. Jie priverčia mane paaiškinti pratimus įvairiapusiškiau. O svarbiausia – jie tarsi molis, iš kurio galima sukurti didelius turtus“, – darbo su vaikais privalumus ir ypatumus atskleidžia viena iš profesionaliausių, aukštos kvalifikacijos Rusijos trenerių – Elena Pencheva.

Elena yra „Master“ kategorijos fitneso instruktorė. 2012 m. baigė ГЦОЛИФК (Valstybinis Rusijos fizinės kultūros, sporto, jaunimo ir turizmo universitetas) institutą ir įgijo kūno kultūros išsilavinimą. 2005 m. Maskvos valstybiniame pedagoginiame universitete įgijo pedagoginį išsilavinimą. Maskvos pedagoginės kolegijos Nr.5 fizinio parengimo vadovė. Daugelio tarptautinių konvencijų dalyvė, straipsnių apie fitnesą vaikams autorė, kvalifikacijos kėlimo kursų, aerobikos seminarų ,,Fitnesas vaikams” dėstytoja. Nuo 2005 metų dirba fitneso instruktore sporto klubų tinkle ,,Planeta Fitness” (Maskva), specializuojasi vaikų fitnese. 2007 m. laimėjo ,,Fitness Profesional“ konkursą. 2009 m. ir 2010 m. buvo apdovanota Fitneso akademijos apdovanojimu ,,Geriausias dėstytojas“.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.