Lutz Graumann (Vokietija)

„Mes atidarome žmogaus juodąją dėžę – smegenų ir kūno sistemą – kad optimizuotume organizmo galimybes ir išvengtume krizių dabar ir ateity“, – savo veiklą apibūdina individualizuotos sporto medicinos ekspertas dr. Lutz Graumann, sukaupęs daugiau nei 20 metų patirties. Medicinos mokslų daktaras įkūrė įmonę „Quest Vitality“, kuri, išanalizavusi visus turimus duomenis, pateikia rekomendacijas kaip treniruotis, pasikrauti, atgauti jėgas ir paskirstyti savo laiką kasdien. Taip pat profesionalas dirba ir kompanijoje „Tignum“ (vadovauja Performance Medicine skyriui), konsultuojančioje didžiausias verslo kompanijas ir padedančioje joms maksimalizuoti komandų produktyvumą bei efektyviai įveikti visus kylančius iššūkius.

L.Graumann nuo 1995 m. dirbo su ginkluotosiomis pajėgomis ir kompanija „Pro Athletes“, tad turėjo puikias sąlygas analizuoti žmogaus galimybes prisitaikyti ekstremalaus klimato bei itin sudėtingomis fizinėmis ir psichologinėmis sąlygomis. Vienas didžiausių jo karjeros pasiekimų – naikintuvų pilotams skirtos programos patobulinimas.

Sporto bei individualizuotos medicinos (performace medicine), apimančios fizinę, emocinę ir psichinę sveikatą, profesionalas savo žinias gilino studijuodamas Vokietijoje (atliko didžiausią šalyje tyrimą apie avalynės ir sportininkų traumų sąsajas) ir Australijoje (dirbo su „Adidas“, kuriant sporto inventorių ir batus Sidnėjaus olimpinėms žaidynėms), taip pat vykdė mokslinius tyrimus JAV. Specialistas yra vertinamas ir dėl viešojo kalbėjimo įgūdžių bei aktyvaus sveikatingumo propagavimo.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!