fbpx
close
Paieška

Lutz Graumann (Vokietija)

„Mes atidarome žmogaus juodąją dėžę – smegenų ir kūno sistemą – kad optimizuotume organizmo galimybes ir išvengtume krizių dabar ir ateity“, – savo veiklą apibūdina individualizuotos sporto medicinos ekspertas dr. Lutz Graumann, sukaupęs daugiau nei 20 metų patirties. Medicinos mokslų daktaras įkūrė įmonę „Quest Vitality“, kuri, išanalizavusi visus turimus duomenis, pateikia rekomendacijas kaip treniruotis, pasikrauti, atgauti jėgas ir paskirstyti savo laiką kasdien. Taip pat profesionalas dirba ir kompanijoje „Tignum“ (vadovauja Performance Medicine skyriui), konsultuojančioje didžiausias verslo kompanijas ir padedančioje joms maksimalizuoti komandų produktyvumą bei efektyviai įveikti visus kylančius iššūkius.

L.Graumann nuo 1995 m. dirbo su ginkluotosiomis pajėgomis ir kompanija „Pro Athletes“, tad turėjo puikias sąlygas analizuoti žmogaus galimybes prisitaikyti ekstremalaus klimato bei itin sudėtingomis fizinėmis ir psichologinėmis sąlygomis. Vienas didžiausių jo karjeros pasiekimų – naikintuvų pilotams skirtos programos patobulinimas.

Sporto bei individualizuotos medicinos (performace medicine), apimančios fizinę, emocinę ir psichinę sveikatą, profesionalas savo žinias gilino studijuodamas Vokietijoje (atliko didžiausią šalyje tyrimą apie avalynės ir sportininkų traumų sąsajas) ir Australijoje (dirbo su „Adidas“, kuriant sporto inventorių ir batus Sidnėjaus olimpinėms žaidynėms), taip pat vykdė mokslinius tyrimus JAV. Specialistas yra vertinamas ir dėl viešojo kalbėjimo įgūdžių bei aktyvaus sveikatingumo propagavimo.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.