fbpx
close
Paieška

Cinzia Galletto (Italija)

„Norint suprasti, iš kur ateina judesys, kūnui reikia didesnio sąmoningumo“, – įsitikinusi Cinzia Galletto, „PMA®-CPT – Atelier Pilates®“ akademijos pedagogė.Cinzia yra profesionali Fletcher Pilates® mokytoja ir sertifikuota PMA CEC tiekėja. Turėdama dešimties metų gimnastės patirtį ji suprato, kad pilatesas atspindi discipliną ir tikslumą, kurių ji įgijo būdama gimnaste. Pilateso instruktore ji tapo 2000 m., bet visada siekė daugiau. Po dalyvavimo profesionalaus mokytojo Rono Fletcherio seminare ji suprato, kad būtent to jai ir trūko. 2008-aisiais Cinzia dalyvavo išsamioje Fletcher Pilates® programoje. Ten ji suvokė, kad gerai judėti nepakanka. Po programos baigimo, kartu su Maksimilianu, Cinzia atidarė studiją „Atelier Pilates“. Ji dėstė Fletcher pilateso fakultete nuo 2011 iki 2015 m. Šiuo metu Cinzia dirba pedagoge savo tarptautinėje pilateso mokykloje – „Atelier Pilates® Academy“. Ji yra kūno pusiausvyros fakulteto „Bodhi Suspension System“ pedagogė, Pole-Sport trenerė ir tarptautinė teisėja, GB partnerė (GymnasticBodies), Blackroll® profesionali trenerė, pilateso prezentatorė tarptautiniu mastu.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.