fbpx
close
Paieška

Anna Voronina

„Man nepriimtinas vis dažniau fitneso industrijoje sutinkamas reiškinys, kai orientuojamasi ne į paslaugos kokybę, trenerių kvalifikaciją, o į pardavimus ir greitą produktą, todėl įkūriau savo studiją, sudarinėju mokymų programas. Labai svarbus klientų suvokimas apie tai, ką darome, kodėl ir kuo tai svarbu, todėl  dirbu tik su sąmoningais žmonėmis,“ – savo principus ir prioritetus trumpai apibūdina Anna Voronina. Ji yra Federalinės biomedicinos agentūros instituto geriatrijos ir senėjimo prevencijos medicinos docentė (terapijos katedra), biologijos mokslų daktarė, kurios specializacija –  molekulinė genetika.

A.Voronina kuria ir veda įvairias fitneso mokymo programas ir seminarus, kurie paremti moksliniais tyrimais ir ilgamete praktika. Profesionali sportininkė taip pat dirba vyr. trenere (master) JAV kompanijoje „TRX“, yra įvairių tarptautinių fitneso renginių, konvencijų lektorė bei prezenterė, „Triger Point“ terapijos meistrė, sertifikuota NKT  (neurokineziologija) 2 lygio  bei taikomosios neurologijos („Z-Health“) specialistė.

Sporto ir mokslo profesionalė – viena iš stipriausių lektorių paskutiniu metu Rusijoje bei Pabaltijo šalyse, atliekanti įvairius tyrimus institute. Ji gilinasi į judesius bei jų poveikį organizmui iš fiziologinės pusės ir savo auditorijai pateikia kitokį požiūrį į žmogaus treniravimą. A.Voronina  – seminaro  „Vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonių atramos ir judamojo aparato funkcijos atstatymas“ autorė.  Mokslininkė sėkmingai taiko neurologijos ir neurokineziologijos metodus sporte ir reabilitacijos technikose. Viena pagrindinių jos domėjimosi ir tyrimų sričių – žmogaus kūno galimybės ir būdai pratęsti aktyvų, pilnavertį gyvenimą kuo ilgiau.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.