Anna Voronina (Rusija)

„Man nepriimtinas vis dažniau fitneso industrijoje sutinkamas reiškinys, kai orientuojamasi ne į paslaugos kokybę, trenerių kvalifikaciją, o į pardavimus ir greitą produktą, todėl įkūriau savo studiją, sudarinėju mokymų programas. Labai svarbus klientų suvokimas apie tai, ką darome, kodėl ir kuo tai svarbu, todėl  dirbu tik su sąmoningais žmonėmis,“ – savo principus ir prioritetus trumpai apibūdina Anna Voronina. Ji yra Federalinės biomedicinos agentūros instituto geriatrijos ir senėjimo prevencijos medicinos docentė (terapijos katedra), biologijos mokslų daktarė, kurios specializacija –  molekulinė genetika.

A.Voronina kuria ir veda įvairias fitneso mokymo programas ir seminarus, kurie paremti moksliniais tyrimais ir ilgamete praktika. Profesionali sportininkė taip pat dirba vyr. trenere (master) JAV kompanijoje „TRX“, yra įvairių tarptautinių fitneso renginių, konvencijų lektorė bei prezenterė, „Triger Point“ terapijos meistrė, sertifikuota NKT  (neurokineziologija) 2 lygio  bei taikomosios neurologijos („Z-Health“) specialistė.

Sporto ir mokslo profesionalė – viena iš stipriausių lektorių paskutiniu metu Rusijoje bei Pabaltijo šalyse, atliekanti įvairius tyrimus institute. Ji gilinasi į judesius bei jų poveikį organizmui iš fiziologinės pusės ir savo auditorijai pateikia kitokį požiūrį į žmogaus treniravimą. A.Voronina  – seminaro  „Vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonių atramos ir judamojo aparato funkcijos atstatymas“ autorė.  Mokslininkė sėkmingai taiko neurologijos ir neurokineziologijos metodus sporte ir reabilitacijos technikose. Viena pagrindinių jos domėjimosi ir tyrimų sričių – žmogaus kūno galimybės ir būdai pratęsti aktyvų, pilnavertį gyvenimą kuo ilgiau.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!