fbpx
close
Paieška

VIRŠUTINIŲ GALŪNIŲ FUNKCINĖ BIOMECHANIKA. 2019-02-14

,,Mes tiriame visą kūną. Ir teigiame, kad kokią problemą žmogus beturėtų, tai atsispindi visame jo kūne. Mūsų kūnas lyg tam tikra matrica kaupianti savyje ne tik informaciją, bet ir pakitimus, kurie įvyko po traumos ar dėl laikysenos pasikeitimo. Dirbant su visu kūnu ir taikant visuminį priėjimo būdą bei paisant tam tikrų principų, užsiveda neįtikėtinos kūno transformacijos”,-teigia seminaro lektorė Elena Volkova. AČIŪ dalyviams,Jūs atliekate didžiulį darbą gilindamiesi į aktualius dalykus bei taikydami sveikatingume. Dėkojame Elenai Volkovai už atsidavimą, atvirumą bei mokėjimą perduoti sudėtingas žinias paprastai. AČIŪ.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. PUIKUS! 120 balų! (Karina, Lentvaris)
  2. Įdomu klausyti ir sužinoti medžiagos, kurios iki šiol nežinojau. (Tautvydas, Šiauliai)
  3. Labai patiko! Nuostabi dėstytoja. (Judita, Vilnius)
  4. Labai daug naudingos informacijos, koncentruotai! (Ieva, Kaunas)
  5. E. Volkovos seminarai vieni iš stipriausių kokiuose esu buvusi. Dėstytoja yra labai aukštos kvalifikacijos, jau laukiu kitų jos seminarų (Asta, Šiauliai)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

VIRŠUTINIŲ GALŪNIŲ FUNKCINĖ BIOMECHANIKA

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.