fbpx
close
Paieška

TRENERIŲ KURSAI 2019.10.12 - 2021.04.13

Sveikiname visus trenerius , kurie sėkmingai išlaikė baigiamąjį egzaminą , suteikiantį teisę dirbti Fizinio aktyvumo specialistu ir Fizinio aktyvumo Instruktoriumi! ✅ Jūs puikūs, nuėjote ilgą ir nelengvą kelią, daug seminarų, mokymų, klausimų, diskusijų …ir daug nerimo. Tačiau šiandien mes galime džiaugtis ir didžiuotis JUMIS! 💯👌
AČIŪ Vilniaus Kolegijai, Pedagogikos fakultetui už bendradarbiavimą organizuojant šiuos mokymus. 👏
AČIŪ jungtinei lektorių grupei, kurie dirbo su Jumis, mokė atsiduodami ir atlikdami švietėjišką veiklą sveikatingumo labui. 👏
Tikime, jog įgiję daug naudingų žinių ir įgūdžių sėkmingai prisidėsite kuriant sveiką bendruomenę! 💯
Dėkojame , kad pasirinkote mūsų mokymus.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Kiekvienas dėstytojas patiko savotiškai! Svetlana- energijos užtaisas, besišypsanti, kompetetinga!
  2. Visi dėstytojai suteike daug žinių, buvo be galo įdomu klausytis Oresto Grigeno! Jo paskaitos buvo begalo įdomios ir naudingos…labai suprantamai ir aiškiai išdėstyta.
  3. Dėstytojai tikrai parinkti geri ir įdomiai perteikė gana sunkią teorinę medžiagą. Puiku, kad visi lektoriai praktikai, nes pateikė įdomių pavyzdžių.
  4. Esu be galo dėkinga Renatai ir Natalijai už supratimą, paprastumą ir palaikymą! Jūs esate nuostabios!
  5. Džiugu, kaip puikiai prisitaikėte karantino sąlygomis!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

TRENERIŲ KURSAI

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.