fbpx
close
Paieška

Trenerio įvaizdis socialiniuose tinkluose. 2018.12.02d.

Šiandien kalbėjome labai aktualia tema, kuri svarbi formuojant savo įvaizdį socialiniuose tinkluose. Aptarėme tendencijas 2019 metų. Dėkojame ekspertui Robertui Šapalui bei visiems dalyvavusiems už aktyvumą ir norą keistis!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labi išsami bei naudinga informacija! SUPER!!! (GERDA, VILNIUS)
  2. Jau atsibodo! Pastoviai beprotiškai įdomūs ir naudingi seminarai! AČIŪ! (ANDRIUS, VILNIUS)
  3. Nerealus lektorius, superinė informacija dėl Facebook’o reklamų, kas bus naudojama vėl ir vėl. Ačiū! (MONIKA, KAUNAS)
  4. Man be galo patiko!!! Ačiū Jums! (INETA, VILNIUS)
  5. Labai informatyvu! Sužinojau reikalingų dalykų, kurių man trūko 🙂 Ačiū! (VILMANTĖ, KLAIPĖDA)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Trenerio įvaizdis socialiniuose tinkluose.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.