fbpx
close
Paieška

TEMPIMO ANATOMIJA IR FIZIOLOGIJA 2020-09-05

👏Vienas iš populiariausių seminarų. Džiugu,jog treneriai gilinasi į lankstumą, tempimą bei miofascialinį atsipalaidavimą! 🙏AČIŪ, jog dalyvaujate! 🙏Dėkojame seminaro lektorei Svetlanai Pugachevai už atsidavimą mokymams bei švietėjišką veiklą! 🙏AČIŪ Jurgitai Valkiūnienei už nuostabų vertimą!💯

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Puiku ir informatyvu – kaip visada! (Ineta, Kaunas)
  2. Svetlana turi savo perliuką. Dėsto aiškiai, išsamiai ir jeigu reikia išsiplėtoja. (Mantas)
  3. Puikus seminaras, informacija pateikiama aiškiai ir suprantamai, kas leidžia nesudėtingai ją įsisavinti. (Justinas, Vilnius)
  4. Kiekvieną kartą grįžtu namo lyg ant sparnų! Puikiai! (Lina, Joniškis)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

TEMPIMO ANATOMIJA IR FIZIOLOGIJA

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIÅ KIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.