fbpx
close
Paieška

TEMPIMO ANATOMIJA IR FIZIOLOGIJA 2020-06-28

Ilgai lauktas ir planuotas seminaras įvyko, kuris aktualus tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems treneriams.Lankstumas – tai sąlyga, kuri yra naudinga, kai raumenys ir sąnariai yra mobilūs ir elastingi, ir ši sąlyga mums ypač aktuali. Atrodo viskas paprasta ir aišku, bet visada įdomu išklausyti profesionalios nuomonės ir kai tau viską sudėlioja į lentynėles. Dėkojame dalyvavusiems, būkite sveiki! AČIŪ dėstytojai Svetlanai Pugachevai!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Vienas įdomesnių seminarų, patiko, kad daug praktinių užsiėmimų ir nedaug sausos teorijos.
  2. Informatyvus, naudingas seminaras, daug praktikos, kurią atliko ne tik dėstytoja, bet ir išbandėme patys. Viskas išsamu ir aišku.
  3. Labai įdomus ir naudingas seminaras. Gerai suplanuotas užsiėmimas ir aiškiai pateikta informacija.
  4. Puikus seminaras!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

TEMPIMO ANATOMIJA IR FIZIOLOGIJA

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.