fbpx
close
Paieška

STUBURO SKAUSMINIAI SINDROMAI 2020-09-27

🙏,,Jeigu nors keli susimąstėte ir kažką keisite savo gyvenime, tai bus didelis pasiekimas”,- teigia gydytojas D.Barkauskas. Kiekvieną kartą kitaip gydytojas veda seminarus, ir šį kartą tarsi naujai ,,Stuburo skausminiai sindromai” . Ačiū gydytojui už atsidavimą bei švietėjišką veiklą! ! 🙏Dėkojame dalyvavusiems, dalinkitės informacija bei skleiskite gerąsias žinutes !Ačiū, kad esate! 🙏Būkite visi sveiki💪🏻

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Vienas iš naudingiausių seminarų. (Michailas, Vilnius)
  2. Labai išsamus, įdomus! (Ligita, Klaipėda)
  3. Išsamu, naudinga, apima plačias ir pakankamai skirtingas temas. (Arina, Alytus)
  4. Puikus seminaras, sužinojau naujus dalykus ir užtvirtinau jau taikytas žinias! (Inesa, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

STUBURO SKAUSMINIAI SINDROMAI

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIÅ KIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.