fbpx
close
Paieška

STUBURO SKAUSMINIAI SINDROMAI 2019.04.27 - 05.04

Pagrindiniai traumos rizikos faktoriai: persitempimas, persitreniravimas ir nuovargis, raumenų disbalansas, pratimų atlikimo technikos klaidos….galva ,,sprogsta” nuo informacijos. Džiaugiamės, kad gilinatės, mokotės, dalyvaujate. AČIŪ. Didžiausia padėka gydytojui D. Barkauskui, už gebėjimą perteikti sudėtingus dalykus labai paprastai, už atsidavimą mokymams. Mums prabanga organizuoti mokymus su gydytoju! AČIŪ !

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Kaip ir visi gyd. Barkausko seminarai informatyvus, gyvybingi ir naudingi! (Maja, Vilnius)
  2. Informatyvus, nenuobodus, motyvuojantis gilinti žinias ir geriau pažinti savo kūną seminaras. Puikiai pateikta gydytojo sukaupta informacija. (Evelina, Vilnius)
  3. Labai patiko, kaip visada D.Barkauskas aukštumoje! (Lijana, Klaipėda)
  4. D.Barkauskas – puikus specialistas, puikiai ir išsamiai perteikiantis žinias. Būtinai grįšiu į jo seminarus. (Neringa, Vilnius)
  5. ĮDOMU, INFORMATYVU, NAUDINGA! (Karolis, Šiauliai)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

STUBURO SKAUSMINIAI SINDROMAI.2019-04-27

STUBURO SKAUSMINIAI SINDROMAI. 2019-05-04

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.