fbpx
close
Paieška

STUBURO SKAUSMINIAI SINDROMAI gyd. D. Barkauskas 2019-10-19

☝🏻Mūsų kūnas dinaminė sistema! ,,Skausmas dažnai ne ten,kur glūdi šio skausmo šaltinis”,-sako gydytojas D.Barkauskas. Jau šeštą kartą kartojamas šis seminaras ir vis kažką naujo išgirsti iš gydytojo ! Išskirtinis holistinis požiūris į mūsų kūną,nereali informacija suprantamai,pagrįstai ir labai reikalinga. Nuoširdus ačiū visiems dalyvavusiems! Dalinkitės informacija su savo kolegomis, klientais, praktikuokite ir būkite sveiki!😘💪🏻 Išskirtinis AČIŪ gydytojui D.Barkauskui!Jūs kelrodė žvaigždė rodanti mums kelią 😘🙏🙏

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Informatyvus, gausus informacijos skaidrių, aiškiai, detaliai perteikiama medžiaga. (Agnė, Vilnius)
  2. PUIKU!! (Rita, Vilnius)
  3. Daug informacijos. Dėstytojas kalbėjo aiškiai ir suprantamai. (Anastasija, Vilnius)
  4. Informatyvu! (Kristina, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

STUBURO SKAUSMINIAI DIPLOMAI D. Barkauskas

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIÅ KIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.