fbpx
close
Paieška

Sporto mitybos specialistas. 2018.10.05-11.17

Sveikiname sėkmingai baigusius 4 seminarų ciklą ,,Sporto mitybos specialistas“ bei dėkojame už dalyvavimą. Linkime gyventi sveikai, dalintis naujovėmis, žiniomis bei patirtimi su savo žmonėmis.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Įdomu! Patiko, kad dėstytoja daug dalinosi savo asmenine patirtimi. Ačiū! (GIEDRĖ, KLAIPĖDA)
  2. Nuostabi dėstytoja, labai įdomus seminaras, dėstymo medžiaga!!! Ačiū už puikiai praleistą laiką bei naudingą informaciją! (BEATA, VILNIUS)
  3. Išsamus, moksliniais tyrimais paremtas, aiškus ir be galo įdomus seminaras! (JURGIS, VILNIUS)
  4. NEREALU!!! (DAIVA, KAUNAS)
  5. Labai išsamus, nekategoriškas tiesas pateikiantis, profesionalus, pateikiantis ne vien „sausas” žinias, bet ir gyvenimiškus pavyzdžius, patarimus. Ačiū! (MILDA, KAUNAS)
  6. Viskas labai patiko! Ačiū Jums, jūs nuostabios! (INETA, VILNIUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Dietologijos pagrindai.

Dietologija ir sveikata.

Sportuojančio žmogaus mityba.

Sporto papildai.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.