fbpx
close
Paieška

SLOW & STRONG TRAINING 2020-08-23

Laaabai ilgai lauktas seminaras įvyko !! Šiandien pasidalinome gražiais prisiminimais su dėstytoja Anna Glazovska, jog pirmą kartą ji atvyko į Lietuvą dalintis savo patirtimi prieš 10 metų ir lig šiol stebina savo kūrybiškumu, novatoriškumu, holistiniu požiūriu į treniravimą. AČIŪ. Dėkojame dalyvavusiems, kad skiriate laiką tobulėjimui, mokymuisi. Tegyvuoja GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI. Įneškite naujo vėjo į savo pamokas. Būkite sveiki, gyvenimas gražus!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai patiko. Daug naujo pasiimsiu: pratimų, judesio, technikos. (Agnė, Vilnius)
  2. Seminaras super. Labai naudingas. Super lektorė:) (Ana, Vilnius)
  3. Puiku. Labai informatyvus, nuostabi lektorė. (Renata, Vilnius)
  4. Visada malonu ateiti į šios pranešėjos seminarus, jau ne pirmas kartas ir tikrai eisiu dar! (Vaiva, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

SLOW & STRONG TRAINING

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.