fbpx
close
Paieška

SLOW & STRONG. 2018.03.17-18

Mūsų širdys džiaugėsi matydamos Jus šiame seminare. Labai daug gražių akimirkų su Jumis esame patyrę…AČIŪ už gerą laiką, už šypsenas ir tą nenusakomą jausmą, kurį patyrėme su Jumis. Nuoširdus AČIŪ seminaro pedagogei Anai Glazovskai už dviejų dienų nuostabius mokymus, kurie buvo kupini naujų idėjų, pratimų, junginių bei išsamių paaiškinimų. Ši metodika mus visus sužavėjo. Prižadame, bus tęsinys rudenį. Didžiausios sėkmės Jums, mes su JUMIS!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai aiškiai paaiškintas treniruotės principas ir pritaikymo galimybės. Seminaras yra labai motyvuojantis galvoti patiems. Profesionali dėstytojos koncentracija į susirinkusius, prisitaikymas bei dėmesio kontrolė. Ypatingas dėmesys detalėms. Super! (GIEDRĖ, VILNIUS)
  2. Seminaras patiko savo įvairove. Įkvėpė naujiems darbams! (AKVILĖ, VILNIUS)
  3. Ačiū Jums labai! Visuomet malonu dalyvauti jūsų seminaruose! (BEATA, ŠALČININKAI)
  4. Gera energetika, didžiulis žinių bagažas bei charizmatiška dėstytoja! SUPER! Ačiū Jums! (VILMA, TRAKAI)
  5. TOBULA! Ačiū Annai ir judviem, mielos Renata ir Natalija! (SIMONA, VILNIUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

SLOW & STRONG

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.