fbpx
close
Paieška

SKOLIOZĖS PRIEŽASTYS IR KOREGUOJANTYS PRATIMAI 2023-04-15

👉Seminaro metu mokėmės atskirti skoliozę nuo ydingos laikysenos, sužinojome skoliozės atsiradimo priežastis bei galimybes mažinti jų pasekmes, diafragmos spazmo įtaką skoliozės vystymuisi, mokėmės parinkti koreguojančius pratimus. 🙏Dėkojame dalyvavusiems! Ačiū už skirtą laiką mokymams. Linkime dalintis informacija bei sėkmingai taikyti įgytas žinias praktikoje. 🙏Dėkojame fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Brigitai Paulienei už dalinimąsi savo patirtimi! 🙏Ačiū GOODLIFE klubas už galimybę organizuoti seminarą.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Patiko, išgirdau daug naujų dalykų! (Eglė)
  2. Buvo įdomu susipažinti su naujais su naujais metodais, pritaikymu. Integruosi gautas žinias savo darbo praktikoje ir sau! Ačiū. (Giedrė)
  3. Puikus, praktiškas, informatyvus seminaras. Labai gera lektorė! (Donatas)
  4. Super lektorė, labai aktuali informacija. (Rima)
  5. Seminaras buvo naudingas, puikiai išaiškintos priežastys ir gydymo būdai – pratimai. (Gytis)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

SKOLIOZĖS PRIEŽASTYS IR KOREGUOJANTYS PRATIMAI

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.